Ochutnala jsem placentu, přiznala těhotná Kerestešová po návštěvě Číny

  •   19:00
  • diskuse

Andrea se přiznala, že snědla cizí placentu. | foto: Profimedia.cz

Ačkoliv nad tím stále ještě většina populace znechuceně kroutí hlavou, čím dál více slavných matek po porodu svého miminka konzumuje vlastní placentu. A právě o tomto tématu se rozmluvila i herečka Andrea Kerestešová, dneska Růžičková, která svého prvního potomka porodí za několik týdnů. Přesto už placentu ochutnala...

Když se v roce 2006 Tomu Cruisovi a Katie Holmes narodila holčička Suri, hollywoodský herec nejenže snědl placentu, ale prý i pupeční šňůru. V posledních letech se jedení placenty stalo populárním i mezi českými matkami. Jenom letos se k tomuto pro někoho nechutnému aktu přiznaly Michaela Tomešová nebo Eva Burešová. A nyní o svých zkušenostech promluvila i Andrea Kerestešová.„Vzhledem k tomu, že moje jméno znovu figuruje v tomhle tématu, ráda bych uvedla věci na pravou míru. Nerada bych byla ‚vzorem‘ a ‚propagátorem‘. S konzumací placenty jsem se poprvé setkala na cestách po Číně. V té době jsem o tom nikdy neslyšela. Přišlo mi to šokující,“ svěřila se herečka, která na svých cestách natáčela videa o tradičním životě v dané krajině, proto se prý v rámci cestovatelského experimentu taky stala „ochutnávačkou placenty“.

„Ochutnávka byla ale v jiné, mnohem bezpečnější podobě. Placenta se vařila víc než šest hodin, nekonzumovala jsem teda RAW-syrovou podobu, a ochutnala jsem pouze lžičku vývaru, který se vařil spolu s kuřetem, takže vám ani nedokážu popsat, jak placenta chutná nebo nechutná,“ říká Růžičková. Ta brzy porodí svého prvního potomka, a proto se jí často lidé ptají, zda ochutná vlastní placentu.

„Nikdy jsem se nevyjádřila, jestli jsem PRO, nebo PROTI pojídaní placenty. Jsem malý odborník na to, abych mohla něco tak neprozkoumaného doporučovat. A už vůbec ne veřejně. Toť vše. Jsem přesvědčená, že pravda je někde uprostřed. A pokud vás zajímá, jestli si nechám zpracovat svoji vlastní placentu, na to si ještě musíte nějakou chvíli počkat,“ uzavřela tajemně herečka.

Fotogalerie

Komentáře