Bezděková se vdala v Thajsku, svatba je ale v ČR neplatná. Nebyla to náhodou dovolená zdarma?

Proč tahle svatba vůbec vznikla? | foto: Top Star

Není to tak dávno, co úřadující miss Andrea Bezděková (23) plakala nad tím, že se rozešla se svým přítelem Martinem, teď je ale všechno jinak a dokonce to vypadá, že znovu slepený vztah berou oba dva velmi vážně. Rozhodli se totiž ke svatbě, a to rovnou v dalekém Thajsku. Celý krok vypadá velmi vážně. Tedy až na maličkost.

Svatba dvou zamilovaných lidí je vždycky velký krok a většinou by oba byli rádi, aby v tak důležitý den měli kolem sebe všechny blízké a rodinu.Předchází jí samozřejmě velké plánování, přípravy, nervozita a pochopitelně i zásnuby. U úřadující miss Andrey Bezděkové to bylo ale trochu jinak.

Ještě před pár týdny bývala vidět ve společnosti muže jménem Miroslav Dubovický, finalisty soutěže Muž roku, který měl stát za tím, že se Bezděková po svém vítězství v Miss rozešla se svým tehdejším přítelem Martinem Švachem. Rozchodu pak následně litovala a dokonce se vyjadřovala v tom smyslu, že přišla o muže svého života.

Její snahy o návrat k expříteli se - zdá se - naplnily, protože to vypadá, že Andrea a Martin už zase tvoří pár, ba dokonce ještě víc - manžele.

Tajná svatba, o které se vědělo

Andrea s Martinem totiž před pár dny odletěli do Thajska, aby tam zpečetili svůj vztah, háček je ale v tom, že svatba, která se v Thajsku odehrála, je v Česku neplatná.

„Já jsem Áje kdysi dávno slíbil, že si ji vezmu, a když teď přišla ta příležitost, tak jsem si řekl, že to konečně můžu udělat a stalo se to v Thajsku,“ řekl pro Top Star nový Andrein „manžel“ Martin. A řekl to ihned na letišti Václava Havla nachystanému televiznímu štábu poté, co vyšli z letadla. Náhoda?

Bezděková totiž tvrdí, že se rozhodli pro společnou dovolenou s bláznivým překvapením, a tím měl být právě sňatek na zkoušku, jak Andrea sama tento u nás neplatný svazek nazývá.

Jednou z variant, co skutečně stojí za celou akcí, je to, že se Bezděková a její přítel měli upsat jisté reality show a jejich neplatná svatba je tak jakýsi virál, tou druhou může být pak cokoliv od propagace turistického místa, resortu, svatebních služeb či sebe sama a Andrea s přítelem si tak mohli udělat dovolenou zdarma.

Jestli to oba myslí opravdu vážně se uvidí až časem, a to v případě, že oba budou mít svatbu skutečnou, úředně platnou tam, kde i žijí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
 • Tvl
  12
 • Super
  10
 • Cože
  8


Komentáře