Nemůžu mít děti, nemůžu mít nic! Miss Bezděková o nevolnictví a rivalitě v České Miss

Andrea Bezděková promluvilo o tom, proč jí nové vedení České Miss odstrkuje. | foto: Instagram, Profimedia.cz

V poslední době jsme o Andree Bezděkové (23) ve spojitosti s Českou Miss vůbec neslyšeli. Dalo by se říct, že její místo zaujala Natálie Kotková (23), která však skončila v soutěži krásy druhá. „U vedení je preferovaná kvůli velké základně fanoušků,“ uvádí Andrea s tím, že se od soutěže lehce distancuje.

Vyhrála titul České Miss, přesto ji vedení soutěže obchází a na oficiální akce zve Natálii Kotkovou, která v soutěži skončila druhá. Andrea Bezděková dokonce chyběla na soustředění a vedení ji chlácholilo lží.„Chtěla jsem s nimi jet na soustředění, poznat finalistky a plnit svoje povinnosti, ale bylo mi řečeno, že na hotelu není místo,“ řekla nám Andrea, která dobře ví, že o obsazenosti hotelu to rozhodně není. „Sama dodnes nevím, co bylo tím pravým důvodem. Podle mě se sebou vzájemně nepočítáme,“ dodala. K celé věci by ráda řekla víc, ale nemůže.

„Já mám hroznou chuť se k tomu nějak vyjádřit, ale bohužel nemůžu. Víceméně nemohu ani nic čekat. Nejsem mentorka, nejsem ani blogerka, ale pouhá vítězka České Miss. A to je málo,“ přiznala s tím, že ji to ale už nijak netrápí. Vítězství jí totiž nikdo neodpáře.

„Může to vypadat tak, že vyhrála Natálie, ale to vítězství je moje a navždy bude. Natálie má takovou roli jakou má. Všechno natáčí, je činná na sociálních sítích... Zřejmě se toho musí využít,“ řekla dále Bezděková, které se bez vedení daří možná víc, než s ním.

„Musím zaklepat, že jsem hrozně spokojená. Tak hezky a vnitřně. Všichni víme, jak to v Česku s tím modelingem je, že to je opravdu nahoru dolu, takže od toho nečekám zázraky, ale teď se mi prostě daří a mám v sobě klid,“ pochvalovala si. Jediné, co jí ale trápí je smlouva, která má platnost ještě čtyři roky.

„To je vlastně jediná věc, co mě omezuje. Nemůžu mít děti, nemůžu mít nic. Jsem upsaná fakt ke všemu,“ uzavřela.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:48 15. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  15
 • Haha
  14
 • Trapas
  14
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
 • Super
  9


Komentáře