Alice Bendová o dětském modelingu: Je strašně nebezpečný!

Podle Alice Bendové je modeling pro nezletilé dívky čiré zlo. | foto: Profimedia.cz

Dceři herečky a moderátorky Alice Bendové (43) je sice teprve 7 let, její maminka už má však o budoucnosti jasno. Nikdy by jí nedovolila, aby se před nabytím dospělosti dala na modeling. „Je to strašně nebezpečné,“ říká. Má pravdu?

Alice Bendová má dvě děti. Syna Václava (9) a dceru Alici (7). A přestože na to ještě nepřišel čas, moderátorka přemýšlí nad tím, jak se zachová, až za ní dcera přijde, že by chtěla zkusit modeling. Sama s ním totiž svého času koketovala, dokonce i v zahraničí.„Myslím, že začínání s modelingem v 15 nebo dokonce ve 14 letech je tak strašně nebezpečné, že bych to dceři v životě nedovolila. Ať si to dělá, až dokončí školu nebo při vejšce. Třeba od 19. To už má ta holka alespoň trochu rozum a ví, co je nebezpečné,“ řekla Bendová na Frekvenci 1.

Trendy přitom mluví opačně. Talentovaná fešanda s vysokým potenciálem by měla vkročit do světa povrchní krásy co nejdříve, aby si ji mohly modelingové agentury obrousit jako diamant k obrazu svému. Často přitom zapomínají na fakt, že takto mladé dívky nemají zcela vyvinuté nejen tělo, ale hlavně mysl.

Málokterá dívka se dokáže vyrovnat s tím, co jí fotografové, magazíny, popularita a módní průmysl jako takový vtlučou do hlavy.

Dcera Alice Bendové v roce 2014.

Dcera Alice Bendové v roce 2014.

„V 15 nedokážeš rozlišit vůbec nic. Jsi prostě dítě. Nějaký blb tě tam oblbne, a co jako. A ani v těch 19 ještě ta holka nedokáže nic moc rozlišit,“ tvrdí Bendová.

Dceři by Bendová modeling nikdy nedovolila. Dokud nebude plnoletá.

Dceři by Bendová modeling nikdy nedovolila. Dokud nebude plnoletá.

„Když se to dítě rozhodně a chce to dělat, tak mu to nemůžeš úplně zakázat. To nejde. Byla by to kritická situace a nedovedu si to představit. Rozmlouvala bych jí to. Pokud by to chtěla dělat alespoň tady, tak bych jí to asi dovolila, ale byla bych tam s ní. Chtěla být u toho a vidět, s jakými lidmi se stýká,“ dodala na závěr herečka a my s ní nemůžeme než souhlasit!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 14. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
 • Trapas
  3
 • Cože
  2


Komentáře