Bendová vyfoukla kšeft snů Kuklové! Nevím, co se stalo, říká udivená herečka

Alice Bendová vzala kšeft své kolegyni Michaele Kuklové. | foto: Profimedia.cz

Herečka Michaela Kuklová (48) dostala nabídku šitou na míru. Měla se stát moderátorkou připravované show Farmář hledá ženu. Jenže po prvním natáčení jí znenadání nahradili prsatou Alicí Bendovou (43). Proč? To představitelka princezen sama pořádně neví!

Herečka Michaela Kuklová dostala nabídku snů. Televize Barrandov ji oslovila, aby se stala moderátorkou připravované show Farmář hledá ženu, která už v pátek bude mít svou premiéru.A protože je představitelka princezen známá pro svou lásku ke koním a přírodě, dlouho nepřemýšlela a na nabídku kývla.

Jenže namísto natáčení a dnů strávených v lesích se Míša dočkala nečekaného odmítnutí. Ačkoli ji televize sama oslovila, nakonec se rozhodla změnit plán a moderátorský post dát o něco obdařenější kolegyni Alici Bendové.

„Ano, je to pravda. Nicméně z toho nejsem zklamaná. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Budu mít alespoň více času na syna, který je pro mě prioritou,“ snažila se na věc dívat s nadhledem Míša, které jsme se také zeptali, zda ví, proč k této změně došlo.

„Něco jsem slyšela, ale stoprocentně to nevím, proto se v tom nechci nijak šťourat nebo to veřejně více komentovat,“ dodala.

Míša je smutná. Na natáčení se těšila.

Míša je smutná. Na natáčení se těšila.

Podle informací Expres.cz by v tom však mělo být přímé nařízení od vedení. „Míša zkrátka nebyla pro vedení vyhovující. Chtěli někoho více kontroverzního, a tak oslovili Alici,“ řekl nám náš zdroj, podle něhož Bendová nabídku velmi dlouho zvažovala. „Dlouho se kroutila. Myslím, že v tom byly peníze,“ uvedl dále informátor.

Kuklová se tak nadále věnuje divadlu a příště zváží, zda na podobný projekt ještě někdy kývne. „Nabídka se mi líbila, protože bych se pohybovala v prostředí, které miluji a cítím se v něm jako ryba ve vodě, a proto jsem jí jako jednu z mála přijala. Příště to ale lépe zvážím, protože jsem mezitím musela kvůli časové omezenosti odmítnout dvě představení,“ uzavřela o něco smutněji Míša.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:38 6. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Super
  16
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  11


Komentáře