Aleš Brichta se oženil, vzal si o 23 let mladší Polku Joannu. Proč se oba mračí?

Aleš Brichta se dnes oženil. Příliš šťastně se však netvářil. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof

Známý rocker Aleš Brichta (56) se dnes po téměř dvouleté známosti oženil! Vzal si svou polskou fanynku Joannu Pawliszyn, která ho sbalila na panák rumu při šipkách! Expres.cz je samozřejmě u toho.

V únoru tohoto roku se Aleš Brichta pochlubil novinou, že si v červnu vezme svou přítelkyni a zároveň fanynku Joannu Pawliszyn, která je o třiadvacet let mladší než česká rocková legenda.„Tak potvrdím všem svoji xenofobii. Už jsem psal, že děda byl Rus, manžel dcery je Angličan, bratrova manželka Mexičanka a teď mám ještě 16. června svatbu se svojí polskou přítelkyní. Ať žije xenofobie,“ uvedl na své sociální síti tenkrát i s lehkým popíchnutím k aktuální uprchlické krizi.

Obřad se odehrál na žižkovském úřadě, kam Brichta vyrazil už v 11 hodin. Po cestě ho však neminuly problémy.

Hned jakmile nabral příbuzné a přátele, musel vůz otočit a vrátit se domů. Že by snad zapomněl prstýnky? Podle našich fotografií to tak vypadá. Do auta totiž pelášil s pytlíčkem, ve kterém byly kosmetické potřeby, cigarety a tmavá krabička.

Rockový hudebník si dnes bere svou polskou přítelkyni.

Rockový hudebník si dnes bere svou polskou přítelkyni.

Záležet si Brichta dal především na svém oděvu. Namísto klasického obleku oblékl sako delších rozměrů a kolem krku obvázal saténový šatek do tvaru motýla. Celek poté doladil cylindrem. Co však chtěl touto prazvláštní kombinací básník říci, rozhodně netušíme. Působí totiž jako hrabě Dracula v laciném kostýmu z dílny barrandovských studií.

Aleš Brichta v uniformě lokaje, za kočárem dnešní doby.

Aleš Brichta v uniformě lokaje, za kočárem dnešní doby.

To nevěsta vsadila na bílou klasiku doplněnou o fialové zdobení a náhrdelníky na kůži. Ty jsou podle nás pro tuto významnou událost zcela nemístné.

Svatba jinak proběhla v klidu a velmi rychlém tempu. Mezi hosty nechyběl kolega Petr Janda, politik Tomio Okamura nebo nevhodně oděný Lou Fanánek Hagen.

Fanánek Hagen dorazil nevhodně oblečen.

Fanánek Hagen dorazil nevhodně oblečen.

Své ANO si novomanželé řekli za doprovodu Brichtových největších hitů jako je Barák na odstřel nebo Dívka s perlami ve vlasech.

Na úřadě se poté dlouho nezdrželi. Nasedli do aut a s nejbližší rodinou přejeli do centra, kde je pro ně připravený oběd.

Na svatební hostině odpůrce islámu Brichty je paradoxní to, že se koná v restauraci Bredovský dvůr v ulici Politických vězňů. Přímo naproti restauraci je pak sídlo Islámské nadace v Praze, kde před dvěma lety proběhla policejní razie kvůli šíření radikálního islámu.

Kromě polohy restaurace nás také zaráží její ceník. Jídla se zde totiž pohybují okolo tří stovek. Za hostinu tak Brichta bezpochyby vysolí několik tisíc. Což je vzhledem k jeho finanční situaci opravdu zarážející.

Bědoval, že už se znovu neožení

Brichta se sice před lety po nevydařeném manželství s bývalou partnerkou Vlaďkou, s níž má i dvojčata Aleše a Michaelu, zařekl, že se už před oltářem nikdy neobjeví, láska k přítelkyni ho však přesvědčila o opaku.

Na své polské polovičce miluje především bezprostřednost a vtip, kterým oplývá. Líbí se mu, že je pro něj schopná ve tři ráno vstát a uvařit, co si poručí.

Bývalý frontman Arakainu to ale neměl v životě vždy takhle jednoduché. Od doby, co oznámil, že dluží více než 70 tisíc na sociálním pojištění, na Facebooku pravidelně ostře vystupuje proti uprchlíkům a aktivně se účastní těch nejradikálnějších protiuprchlických demonstrací.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:02 14. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  76
 • Super
  68
 • Haha
  23
 • Tvl
  21
 • Sladký
  19
 • Cože
  14


Komentáře