Nešťastnice Borůvková: „Zaorálek by mě zplynoval!“ Odjezd přirovnala k transportu

Alena Borůvková se rozhodla stat noční můrou Lubomíra Zaorálka | foto: koláž Expres

Paní velvyslancová Alena Borůvková je poslední dobou jednou z nejsledovanějších žen Česka, její twitterový účet slouží polovině internetu jako zdroj neutuchající zábavy, kde doslova v přímém přenosu každou chvíli dává průchod svým myšlenkovým pochodům a komentuje aktuální soukromé i pracovní dění. Nejčastějším terčem je ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který odvolal jejího manžela z pozice velvyslance ve Švýcarsku. Nyní ho obvinila z toho, že by ji zplynoval.

Bývalá kandidátka na místopředsedkyni ČSSD a „Paroubkova Barbie“ Alena Borůvková je nechtěnou hvězdou sociální sítě Twitter. Poté, co média zveřejnila zprávu, že ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek odvolal jejího manžela z pozice velvyslance ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku, tato žena využije každou volnou chvíli k tomu, aby zabojovala proti systému a zároveň nahlas řekla, jak smýšlí o praktikách samotného zamini.Konflikt je to ovšem pouze jednostranný, úřad zamini i samotný Zaorálek si Borůvkovou na Twitteru zablokovali a paní velvyslancová tak svou kritiku v podstatě jen křičí do tmy, jediné publikum jí dělají pouze nadšení fanoušci, kteří si bývalou političku dali do sledování pro své pobavení.

Odvolání velvyslance Borůvky z Bernu je totiž důsledkem toho, jak se jeho žena veřejně prezentovala, na svém účtu, kde urážela politiky i novináře, a rozhodně toho nemíní nechat ani nyní. Naopak její útoky přidaly na intenzitě zejména poté, co svým zběsilým vypisováním o tom, jak ji Zaorálek tajně miluje, získala nové obecenstvo z řad trollů, kteří ji povzbuzují v jejím veřejném projevu.

Čas odjezdu rodiny velvyslance se již nachýlil a jeho žena si samozřejmě nemohla proces balení nechat pro sebe. Opouštění diplomatického domu přirovnala, s vervou sobě vlastní, k transportu do Terezína.

09.dubna 2017 v 14:09, příspěvek archivován: 09.dubna 2017 v 15:29

Vyplňuji dotazník Přeprava svršků do ústředí dříve, než odvolání proběhne vládou a připadám si jak v transportu do Terezína. Zaorálku, jsi 0

Alena Borůvková se cítí coby oběť a odvolání manžela bere jako zradu ze strany ministra zahraničí, nicméně srovnání nacistického transportu do koncentračního tábora s jejími „first world problems“ v podobě odletu zpět do Česka nepobavilo už ani její skalní obdivovatele.

Sama už tak v ráži si pak ještě na svůj vlastní tweet odepsala, že kdyby měl ministr zahraničí Zaorálek tu pravomoc, nechal by ji zplynovat.

09.dubna 2017 v 14:11, příspěvek archivován: 09.dubna 2017 v 15:35

Počet bot, sukní, košil, šperků, Zaorálku, jsi protofašista. @mzvcr Kdybys měl pravomoc, zplynovat mě, udělal bys to taky.

Bývalá politička se několikrát přiznala k braní léků na depresi a podle mnohých, kteří její veřejné projevy sledují, je žena velvyslance Borůvky spíše obětí špatné medikace, nežli vládních intrik.

S těmi ovšem hodlá, stejně jako s větrnými mlýny, bojovat i nadále. Je tedy jasné, že minimálně uživatelé sociální sítě Twitter budou mít ještě nějaký ten pátek o zábavu postaráno.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:45 7. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Haha
  31
 • Sladký
  18
 • Super
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  12


Komentáře