Alec Baldwin si nebral servítky: Můj bratr je jako nacista, McGowan je tragédka!

Alec Baldwin se pustil do Rose McGowan i svého bratra. | foto: reprofoto: Daily Mail

Aleca Baldwina (60) známe nejen z hollywoodských trháků, ale také jako exmanžela žhavé blondýny Kim Basinger (64), s níž má dceru Ireland. Nedávno charismatický herec poskytl rozhovor pro časopis Hollywood Reporter, kde zkritizoval, koho mohl. Me Too mu pije krev a herečce Rose McGowan nemůže přijít na jméno.

Alec Baldwin se pořádně rozohnil v rozhovoru pro magazín Hollywood Reporter, zvláště když přišla řeč na téma Me Too, čímž vyjádřil nesouhlas s odsuzováním nevinných mužů, kteří se v minulosti měli dopustit sexuálního útoku.V žaludku mu nejvíc leží herečka Rose McGowan (45), vůdčí osobnost Me Too, která mezi prvními obvinila filmového magnáta Harveyho Weinsteina ze znásilnění.

„Je to naprosto tragická osobnost a ještě tragičtější je, že tato osoba stojí v čele celého hnutí Me Too. Říkám to z pohledu muže, který, byť může být nevinný, nemá prakticky šanci své jméno očistit, jakmile jednou skončí mezi podezřelými,“ řekl v rozhovoru.

Herec tím upozorňuje na to, jak hollywoodské herečky začaly pod rouškou Me Too obviňovat muže ze sexuálního obtěžování (#MeToo), a aniž by byly předloženy důkazy, mnohým z obviněných ony kauzy zničily kariéry.

Kromě Me Too se herec pustil také do vlastní rodiny. Jeho bratrem je totiž Stephen Baldwin, o něco méně známý herec a hlavně otec Hailey Baldwin, která se nedávno tajně provdala za Justina Biebera. „On je jako nacista Rolfe z filmu Za zvuků hudby! Prostě skončil na špatné straně a vážně nevím, jestli ho pozvu na vánoční slavnost,“ řekl Baldwin. Jeho bratr je totiž veřejným podporovatelem Donalda Trumpa, s čímž se Alec Baldwin nemůže smířit.

Když přišla řeč na nového příbuzného, zpěváka Justina Biebera, zatvářil se Alec Baldwin výmluvně a na otázku, zda si ho pozve do své talkshow ABC, jen zavrtěl hlavou. Příbuzenstvo si člověk prostě nevybírá.

Fotogalerie

Komentáře