Prachařová ukázala břicho: Tohle že je třetí měsíc? diví se fanoušci

Agáta Prachařová ukázala detail svého břicha. Podle fanynek je větší, než by mělo být. | foto: Instagram

Rebelka Agáta Prachařová (31) se na svém instagramu pochlubila fotkou rostoucího břicha a fanoušci se diví. „Tohle je třetí měsíc?“ ptají se zaraženě. Modelka zarytě mlčí a neodpovídá ani na dotazy ohledně pohlaví. Expres.cz proto zjistil podrobnosti.

Když na Agátu Prachařovou praskly dvě nevěry, rozhodla se promluvit o svém těhotenství. „Jsem těhotná,“ sdělila tehdy rozčíleně do telefonu s tím, že dítě údajně počali s Jakubem Prachařem na dovolené v Dominikánské republice.Podle této informace by tak modelka měla být ve třetím měsíci. Tomu ale neodpovídá hned několik faktů a jedním z nich je i velikost břicha. Nad tou se podivují nejen kamarádi Agáty, ale i fanoušci. „Teda, při druhém těhotenství to břicho tak vyskočí? Já u prvního neměla takové bříško ani v den porodu,“ ptá se dokonce jedna z maminek.

Agáta šokovala svým břichem.

Agáta šokovala svým břichem.

Agáta celou věc komentuje tím, že má břicho vytahané z prvního porodu, a proto je nyní tak velké. Na dotazy ohledně pohlaví ale neodpovídá. „Holky, co to je, je přece jedno. Hlavně, že je to zdravé,“ píše.

Expres.cz ale odhalil, že se Prachařové narodí holčička. „Bude to holka. Říká to už pomalu na potkání,“ řekla nám jedna z jejích kamarádek, podle které se brání dvěma tématům.

„Nesnáší, když někdo říká, že to není Kubovo a jakmile se začne mluvit o porodu, je nervózní. Tvrdí, že to bude září, ale doopravdy má rodit v srpnu,“ uzavřela.

Tak uvidíme, jak celá věc nakonec dopadne. Hned po porodu totiž Agátu čeká jedna nepříjemnost, a to testy otcovství. Jedině ty totiž prozradí, kde je pravda.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:41 12. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Haha
  20
 • Tvl
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  9
 • Super
  7


Komentáře