Prachařová bude učit! Koho a kde? A kdo bude hlídat její malou Miu?

Svou dcerku porodila teprve před měsícem a už je v jednom kole. Agáta Prachařová přiznává, že neumí sedět doma. Dcera Veroniky Žilkové je tak znovu v jednom kole. Kdo se ale stará o malou Miu?

Jenom měsíc po porodu se Agáta Prachařová objevila na veřejnosti. Jako vášnivá snowboardistka vyrazila na slavnostní otevření luxusního butiku se zimním oblečením. A to je ještě v šestinedělí.Já nejsem typ matky, která by dokázala být doma, ale neodsuzuju matky, které ano. Vlastně jim to i závidím. Protože to musí být pohoda být neustále s dětmi. Já bych to nezvládla,“ svěřila se nám Agáta, která dokonce začala i pracovat!

A kde?Chodím učit do školy. Už jsem tam byl dvakrát,“ vysvětlila nám modelka. Učí na Mezinárodní konzervatoři, což je soukromá škola, a to dokonce na post vedoucí oddělení múzických a mediálních studií!

Zatímco ale Hanku Mašlíkovou, která má svůj pořad v rádiu, její fanoušci kvůli brzkému návratu do práce zkritizovali, Agáta toho byla ušetřena.

Já myslím, že u mě to lidi vnímají jinak. Mně psali ošklivé reakce na to, že chci cvičit. To se řešilo hodně. Ale co se práce týče, tak lidi vědí, že bych doma nevydržela, takže mi nikdo nic ošklivého nepíše. Hlavně mám Miu neustále u sebe, protože co dvě hodiny ji kojím. Ono to nejde, že bych odjela na dlouho,“ vysvětlila Agáta.

O dcerku je navíc dobře postaráno. „Mám stejnou chůvu, kterou jsem měla na Kryšpína, hlídala i Kordulku. Ta se mnou jezdí do školy, kde hlídá v kabinetu a já o přestávkách kojím. Teď je s malou doma, protože ji nebudu tahat do obchoďáku,“ prozradila Prachařová, která šestinedělí nedržela ani po prvním porodu.

Šestinedělí držím pro dítě, protože nechci, aby chodilo do obchodních center, kde jsou bacily. Sebe ale do šestinedělí nezahrnuju. Teď jsem se ptala chůvy a ta mi připomněla, že tři týdny po porodu jsem hrála poker,“ smála se modelka, která se podle svých slov cítí skvěle.

Za to vděčí i manželovi Jakubovi, který jí je oporou.

„Kuba mě už i třikrát za noc vystřídal, pomáhá mi, jak může. On se bál hlavně šestinedělí, protože ho všichni kamarádi děsili, že těhotenství je oproti šestinedělí sranda. Ale zjistil, že jsme normální a že se u mě nic neprojevilo. Hlídá, ale víc se stará o Kryšpína, aby se necítil odstrčený,“ uzavřela Prachařová.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:15 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Super
  18
 • Haha
  14
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9


Komentáře