Těhotná Prachařová o nevěře: Ten chlap mě dohnal k psychologům, s manželem jsme si dali pauzu

Agáta Prachařová přišla na rozhovor do pořadu Telebrity, který vysílá internetová televize Playtvak.cz. | foto: Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Nikomu nedala rozhovor, ale nám ano. Agáta Prachařová otevřeně promluvila o mediálně propírané nevěře s mladým fotografem a údajně plánovaném těhotenství s Jakubem Prachařem.

Agáta Prachařová na tom není psychicky v pořádku a v posledních dnech musela podle svých slov vyhledat i pomoc psychologa. Za vším stojí prý pomluvy, které šíří fotograf Dereck Hard, se kterým se Prachařová sice zná, popírá ale, že by s ním udržovala milostný poměr.Co ale nepopírá je její těhotenství. V exkluzivním rozhovoru pro pořad Telebrity promluvila, jak je to s jejím požehnaným stavem.

Miminko jsme počali v Dominikánské republice. Bylo plánované. Těším se a doufám, že bude vše v pořádku,“ svěřila se Prachařová, které se moderátorka Markéta Křivánková zeptala, zda se těší i její manžel, o kterém je známo, že děti moc rád nemá.

Doufám, že Kuba už má rád děti, protože se to naučil na mém synovi. Bude to pro něj šok, že malé děti v noci nespí, protože on přišel ke staršímu Kryšpínovi, ale myslím, že to zvládne. Také se těší,“ prozradila modelka, která musela odpovědět i na dotazy, které se týkaly jejího údajného poměru s Dereckem Hardem.

Není to tak. Toho fotografa znám, ale k tomuto tématu se nebudu vyjadřovat. Já jsem skončila v psychologickém ošetření a řekli mi, že vzhledem ke svému stavu se nesmím rozčilovat. Nebudu se na toto téma bavit,“ sdělila Prachařová s tím, že pomoc vyhledala poté, co se zhroutila a uvědomila si, že situaci sama nezvládne vyřešit.

Prachařová poprvé dokonce i přiznala, že Jakub několik posledních dní netrávil doma. Není to ale proto, že by se rozešli, ale důvodem má být nemoc. „Já s Kryšpínem jsme byli nemocní a on pořád točí a těžko by to od nás mohl chytit, takže byl na horách,“ vysvětlila Prachařová, která závěrem dodala, že si každý občas potřebuje odfrknout.

Agáta také přiznala, že kvůli údajné nevěře jsou s manželem Jakubem pod mediálním tlakem. Zároveň dodala, že její manželství to neohrozí. „Myslím, že se na mě vytáhne ještě tisíce mužů, ale my to s manželem ustojíme.

Přestože je modelka teprve v druhém měsíci těhotenství, prozradila pohlaví miminka. A to pouhou dedukcí. „Pohlaví miminka ještě neznám, ale jelikož jsem ošklivá, takže to bude holka. Holčičku bych si moc přála. Její jméno zatím neprozradím,“ ukončila Agáta.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:24 8. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  70
 • Haha
  46
 • Tvl
  25
 • Super
  24
 • Cože
  19
 • Sladký
  16


Komentáře