Poslušná manželka Agáta: Po skandálech seká dobrotu, nehne se od Jakuba na krok

Agáta Prachařová se snaží udělat pro spokojené manželstřví maximum. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Jen několik týdnů před porodem Agáta Prachařová (32) doprovází svého muže Jakuba Prachaře (33) do společnosti. Se synem Kryšpínem ho přišla podpořit na akci seriálu Ohnivý kuře a ukázala tak, že dělá vše pro to, aby její manželství bylo i po provalených nevěrách šťastné.

Za několik dní přivede modelka Agáta Prachařová na svět své druhé dítě. Ani velké těhotenské bříško ji však neodradilo, aby přišla podpořit svého manžela Jakuba Prachaře na akci seriálu Ohnivý kuře, kde nejenže Jakub s kolegou Janem Dolanským griloval, ale také vystupoval. Předváděl totiž novou znělku, s níž diváky tento oblíbený seriál po létě přivítá.Agáta se po celou dobu od svého muže nehnula a vyvrátila jakékoli spekulace o krizi. Když Jakub zpíval, nespustila z pódia oči a jakmile měl chvilku času, věnovala mu veškerou pozornost a doteky.

Modelka se tedy zřejmě poučila ze svých chyb a dělá aktuálně vše pro to, aby její manželství bylo opět šťastné. Otázkou jen zůstává, zda je to jen hra pro objektivy, anebo skutečnost.

V posledních dnech totiž Prachařová na sociální sítě sdílela rovnou několik opěvných statusů na svého manžela a ve Varech s ním sehrála divadlo, během něhož nenápadně pózovala fotografům.

Nyní to však vypadá, že jsou manželé opravdu v pořádku a těší se na příchod prvního společného potomka. Oběma to sluší, vypadají spokojeně, uvolněně a především bez starostí.

Tak snad jim klid ve vztahu setrvá co nejdéle a Agáta i po porodu vydrží být poslušnou manželkou.

Rozhovor s Agátou krátce po provalených nevěrách a přiznaném těhotenství najdete zde:

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Super
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře