Vleklé spory v rodině Prachařů: Mohou Agátiny nevěry zažehnout oheň nenávisti?

Agáta Prachařová přiznala, že to mezi jejím manželem a matkou dost skřípe. Proč? | foto: Profimedia.cz

Vztahy mezi rodinou Jakuba Prachaře (33) a Agáty Prachařové (31) nebyly nikdy moc ideální. Maminka modelky Veronika Žilková (55) si totiž nepadla do noty s manželem své dcery a Agáta zase není po chuti otci svého muže, Davidu Prachařovi (58). Mohou informace, které se momentálně šíří internetem, zažehnout oheň?

Se vztahem modelky Agáty Prachařové a herce Jakuba Prachaře od samého počátku nesouhlasí nespočet lidí. Kromě fanoušků a přátel, se jejich manželství údajně příčí především rodičům. Hlavně pak Veronice Žilkové a Davidu Prachařovi.Podle našich informací jim má vadit velký mediální zájem a skandály. „Davidovi se hnusí Agátino chování a absolutně s ní jako s člověkem nesouhlasí. Nepadla mu do noty a ze synova výběru není vůbec šťastný,“ dozvěděli jsme se od společných přátel rodiny. „Je to oboustranné, Agáta Davida taky zrovna dvakrát nemusí a Lindě se pořád vysmívá,“ řekl dále náš zdroj.

A jiné to prý není ani u Veroniky Žilkové. Ta má se zetěm Jakubem problém od samého začátku. Nelíbí se jí, že si do ničeho nenechá mluvit a neposlouchá ji. „Veronika musí mít poslední slovo a jakmile ho nemá, nelíbí se jí to. Jakub si nikdy nenechal do ničeho kecat, a tak se několikrát pohádali a dlouho spolu nemluvili. Veronika má navíc Agátu neustále popichovat, ať se s Jakubem rozejde,“ dodal ten samý člověk.

Podle něj se nějaký čas Veronika a Jakub dokonce ani nezdravili. To mimo jiné potvrdila sama Agáta. „Dva roky se spolu nebavili. Teď se tak nějak pozdraví,“ přiznala před časem v rozhovoru pro Vyšší odbornou školu publicistiky.

Informace, které momentálně kolují internetem, tak mezi rodinami mohou rozdmýchat pořádný oheň. „Už takhle je to mezi všemi dost nahnuté,“ doplnil kamarád.

Je proto možná načase začít sledovat, jak se k celé věci postaví Jakub Prachař. Ten je totiž mezi mlýnskými kameny a se situací si neví rady.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  14
 • Cože
  13
 • Super
  11
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9


Komentáře