Prachařová vymetá bary a riskuje na dovolené. Agáto, co miminko? ptají se fanoušci

Fanoušci Prachařové se strachují o miminko. Je to oprávněné? | foto: Instagram

Po dvou provalených nevěrách se Agáta Prachařová (31) snaží trávit co nejvíce času se svým mužem Jakubem Prachařem (33). Proto společně odjeli do Alp, kde si užívají zimních radovánek. Jenže co Agátino těhotenství? Neohrožuje jízdou na snowboardu plod?

Ještě před několika týdny Agáta Prachařová v pořadu Telebrity mluvila o tom, že je pro ni nejdůležitejší odpočinek a zdraví nenarozeného dítěte, které nosí pod srdcem.Přiznala dokonce, že kvůli dvěma provaleným nevěrám skončila v péči psychologů a několik nocí strávila u své kamarádky.

Teď je však se svým mužem Jakubem a synem Kryšpínem v Alpách a fanoušci se ptají: „Agáto, co tvoje těhotenství?“

Jízda na snowboardu je sice v jistých ohledech relaxační, nicméně pro těhotnou ženu stále nebezpečná. Stačí totiž jeden pád a těhotná může potratit. A právě na to modelku její sledovatelé upozorňují.

„To se nebojíš lyžovat, když jsi těhotná?“ píše pod rodinnou fotkou jistá Markéta a modelka jí s nadhledem odpovídá: „Nelyžuju, nejsem dement. Jezdím na prkně.“

Zvídavá Markéta to však nenechává jen tak a pokračuje: „To si myslíš, že je méně riskantní? Nic mi do toho neni... Jen, že jsem nedávno četla, jak jsi na začátku těhotenství a musíš být u kamarádky v klidu a pak si vyrazíš na hory,“ ptá se jí, ale své odpovědi se nedočká.

Agáta fotkou z hor vyvolala rozruch.

Agáta fotkou z hor vyvolala rozruch.

Fotky z hor navíc nejsou jediné, které jsou spekulativní. Před více než týdnem se totiž Prachařová pochlubila snímky z nočního tahu Prahou, kdy navštívila i klub Roxy, který je vyhlášený skvělými večírky.

Vůbec se tedy jejím obdivovatelům nedivíme, že šílí strachy. Tyto aktivity by totiž těhotná žena měla opravdu raději vynechat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 7. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  20
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  7


Komentáře