Příběh lásky Jakuba a Agáty: Jejich vztah začal dřív, než si kdo myslel, podobá se jízdě na horské dráze

Manželství Jakuba Prachaře a Agáty Hanychové provází krize | foto: Profimedia.cz

Vztah modelky Agáty Prachařové (31) a herce Jakuba Prachaře (33) je už od samých počátků velmi bouřlivý. Když rebelka oblíbeného baviče a moderátora sbalila, celé Česko plakalo a nad jejich svazkem kroutilo hlavou. Jenže kromě vášně známé osobnosti spojoval dlouhý příběh a léta odříkávané lásky.

Jakub a Agáta Prachařovi se znají už od dětství. Jejich maminky se potkávaly na divadelních prknech a Agáta a Jakub si vždy zbyli na veřejných akcích. Byli skoro jako brácha se ségrou.Jakmile však dospěli, viděli v sobě mnohem víc. Především tedy Jakub v dospívající Agátě.

Tenkrát ještě Hanychovou hodně pozoroval a přesně věděl, s kým zrovna randí nebo jak se jí daří. Modelka a herec své životy zkrátka neustále spojovali a scházeli se i za vztahů s někým jiným. „Oni spolu chodili tolikrát a tolikrát různým partnerům spolu zahýbali! Já jsem se tomu vždy smála...,“ řekla pro Blesk před časem Žilková.

Jenže najednou se oba ocitli single. Kamarádství přerůstalo v lásku a ta ve vztah. Pár brzy poté ohlásil svatbu a sestěhoval se k sobě, i přes to, že má Agáta malého syna z předchozího vztahu s Mirkem Dopitou.

Jenže z neokoukané lásky se brzy stal zvyk a Agáta se ve vztahu začala nudit. Nespočetněkrát svého muže rozebírala před rodinou a přemýšlela dokonce i o odchodu.

V té době dostala pozvání do Ameriky od hokejisty Jiřího Tlustého, to přijala a strávila s ním několik dní, ačkoli manželovi tvrdila, že je úplně jinde.

To tenkrát médiím oznámil sám Prachař, který v samé zlobě vytočil číslo jednoho z novinářů a vše mu přiznal. Po chvíli si však uvědomil, že jednal v afektu a celou věc zametl pod koberec s tím, že si ze sebe dělali s manželkou jenom legraci.

Dlouho bylo ticho po pěšině. Agáta mluvila o tom, že by si přála dalšího potomka, Jakub to zase odmítal. Společně dávali rozhovory, že jsou spokojení a plánují postavit společné bydlení.

To se jim také skutečně podařilo, jenže rodinnou idylku zkazila zpráva o další Agátině nevěře s fotografem Matějem zvaným Dereck Hard.

Teď je tedy na pováženou, jak asi takový příběh bude pokračovat. Odpustí Jakub Agátě už po několikáté, nebo tenhle vztah jednou provždy skončí? Celé dění pro vás budeme sledovat!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 29. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Haha
  50
 • Super
  21
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  12


Komentáře