Jak funguje domácnost Prachařů po porodu? Agáta prý dělá ústupky

Je tomu teprve pár dní, co Agáta Prachařová (32) přivedla na svět své druhé dítě, dceru Miu. Expres.cz nyní přináší podrobnosti o tom, jak domácnost Prachařů po narození holčičky funguje. A kdo vlastně vybíral jméno?

Modelka Agáta Prachařová dne 13. září porodila. Ačkoli byl její termín koncem září, její holčičku museli vyvolat. Manželé Prachařovi tak mají momentálně plné ruce práce.Podle dobře informovaných zdrojů je však Agáta s malou Miou zatím doma sama, protože Jakub natáčí seriál Ohnivý kuře, k němuž nedávno s Janem Dolanským nazpíval novou úvodní píseň. Koncem září by však své ženě měl pomáhat a trávit s Miou veškerý svůj čas.

„Už když se dozvěděl, že je Agáta těhotná, vyjednal si volno okolo termínu porodu, tedy během 28. září,“ uvedl náš zdroj, podle něhož domácnost aktuálně funguje v pořádku.

Možná je to tím, že Agáta Jakubovi údajně nechává volnou ruku a v plno věcech mu ustoupila. Například jméno měl zvolit sám Prachař, ačkoli Agáta tvrdila, že si do výběru nenechá mluvit.

„Agáta chtěla Stázinu nebo Cecilku, ale Jakubovi se ani jedno jméno nelíbilo. Jako kompromis tak dala návrh jméno Mia. S tím už Kuba souhlasil,“ dodal náš zdroj.

Prachařová si zřejmě po porodu uvědomila, že dvě děti jí dají skutečně zabrat, a tak po několika provalených nevěrách zastrčila růžky a začala svému muži více naslouchat. A vyplatilo se. Jakub působí spokojeně, ačkoli zlí jazykové spekulují nad otcovstvím malé holčičky. Je skutečně Jakubova, anebo je ve hře někdo další?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:15 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  6
 • Cože
  5


Komentáře