Zlatá vejce ze Slovenska: Banášová vydělává miliony, kolik má její snoubenec?

Adela se svým budoucím manželem Viktorem. | foto: Profimedia.cz

Již 10. června z ní bude vdaná paní, ženich moderátorky Adely Banášové Viktor Vincze ale rozhodně svou žádostí neprohloupil. Jenom za minulý rok si oblíbená moderátorka přišla na více než sedm milionů korun!

Kariéra Adely Banášové strmě stoupá. Dneska nejúspěšnější moderátorka nejen Slovenska, ale i Česka začínala před dvaceti lety jako anketářka v Teleránu televize Markíza, nyní moderuje ty nejprestižnější akce a přímé přenosy.Na své kariéře ale tvrdě dřela. Ještě v roce 2004 si díky moderování první série Slovensko hledá SuperStar přišla na „pouhých“ pět set tisíc korun, dneska si za jednorázové moderování bere od 70 tisíc do 135 tisíc korun.

K odpočinku se ale Adela nezastaví, i proto si za loňský rok podle slovenského webu cas.sk přišla na neuvěřitelných 7 317 000 korun, což je v jejích výdělcích od roku 2015 nárůst o 76 procent.

Její budoucí manžel ji ale rozhodně nepožádal o ruku ze zištných důvodů. Ačkoliv na jednorázový honorář své nastávající ve výši 80 tisíc korun musí on dřít celý měsíc, Viktor Vincze se může spolehnout na své movité rodiče. Podle slovenského obchodního registru totiž jeho rodina vlastní až devět firem a ty jsou prý natolik úspěšné, že mají klienty nejen na Slovensku, ale i v Rusku, Bělorusku, na Ukrajině nebo v Kazachstánu.

Portál finstat.sk uvádí, že jejich zisk jenom loni dosáhl více než osmi milionu korun.

Jelikož kariérně stále roste nejen Banášová, ale i její snoubenec, dá se očekávat, že si budoucí manželé budou žít v přepychu, ale taková bude dle předpovědí i jejich červnová svatba, která již nyní aspiruje společenskou událost roku.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 6. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  6
 • Haha
  5


Komentáře