Glosa: Mišíkova přítelkyně má ošklivá prsa a měla by je schovat. Nemá je totiž umělá

Co si budeme hlavně pamatovat z letošního předávání cen Český lev? Že herec Pavel Nový se konečně a po zásluze dočkal, že herci přeměnili galavečer na politický happening a že Adam Mišík si přivedl přítelkyni, která ukázala své přírodní čtyřky. A prý by je měla schovat.

Diana Kratochvílová, devatenáctiletá přítelkyně zpěváka Adama Mišíka (20), je momentálně asi nejpropíranější dívkou na sociálních sítích.

Že by něco zázračného uměla? Nikoliv (nebo to alespoň nevíme). Že by něco vyhrála? Něčím se proslavila? Něco někde řekla? Ani to. Jen si vzala na České lvy šaty s hlubokým výstřihem.

Samotná róba (i když slovo róba je hodně nadnesené slovo, spíše se tu bavíme o prodloužené noční košili) pocházející z dílny návrhářky Zuzany Kubíčkové se u některých setkává s kritikou, že Diana vynesla „hadr“, největší pozornost ale budí Dianin naplněný dekolt přírodními čtyřkami.

Není totiž dokonalý. To proto, že není umělý.

Adam Mišík s přítelkyní.

Adam Mišík s přítelkyní.

Diana čelí kritice, že má místo prsou „psí uši, věšáky, lajdáky, mlíkárny“ a další šílená slova, jimiž ji uživatelé Facebooku vystavují tzv. body shamingu, tedy posmívání se za fyzickou nedokonalost, a připojují vzkazy, že by měla prsa schovat, protože není soudná v jejich vystavování.

Možná stačí jen jiný úhel pohledu.

Možná stačí jen jiný úhel pohledu.

Zda si měla vzít takové šaty s takovým výstřihem na Lvy, je otázka pro znalce etikety nebo pro módní experty, ale takto otázka absolutně nestojí. Zakopaný pes tkví v tom, že devatenáctiletou dívku vystavují někteří uživatelé sociálních sítí – zejména ženy, zatímco pánové se Diany zastávají – nátlaku za to, že není dost dokonalá a její od přírody velká prsa se chovají naprosto přirozeně vůči lidskému tělu, tedy klesají vlastní vahou.

Údajně by si tedy neměla podle kritických komentářů brát takové šaty, jelikož ty upozorňují na její nedostatek.

Takhle podle vás opravdu vypadá holka, která by se měla stydět za svá prsa?

Takhle podle vás opravdu vypadá holka, která by se měla stydět za svá prsa?

Jaký že je to vlastně nedostatek? Bohužel pro kritiky a bohudík pro ni žádný. Každá žena, která nebyla se svými ňadry u plastického chirurga, má prsa prostě jiná, v dost častých případech se dokonce jedná o rozdíl ve velikosti jednoho každého z nich, protože ani vaše tělo není z obou stran souměrné.

Možná je na čase, abychom si všichni zase rychle začali zvykat na to, jak vypadá lidské tělo bez zásahu skalpelu, a že to, s čím se už narodíte, by nemělo být nikdy ani v nejmenším důvodem ke kritice – na rozdíl od vašeho myšlení, vašeho chování a vašich rozhodnutí.  Za tyto věci si odpovídáte jen vy sami, ale tvar a velikost svých prsou si v děloze prostě nevyberete.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 10. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  625
 • Trapas
  133
 • Haha
  45
 • Tvl
  30
 • Sladký
  24
 • Cože
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat