Česká omladina točila online na Facebook svůj orální sex: Viděly to děti a řeší to Youtubeři

 •   17:21
 • diskuse

Přijde vám online přenos orálního sexu v pořádku? | foto: Facebook/Youtube

Virtuální svět je plný bizáru. To, co se však událo koncem minulého týdne na jedné pofidérní skupině na sociální síti, nemá v Česku obdoby. Dvojice streamovala na Facebook online přenos jejich orálního sexu. Než video stáhli, stihlo se rozšířit do všech koutů internetu.

Den ode dne se posouvají hranice toho, co je ještě v pořádku a co už překračuje mantinely. Facebooková skupina AbNormální je toho důkazem.Pro představu: Veřejně přístupnou sociální skupinu AbNormální charakterizuje omladina od 12 do 20 let, jejíž volnočasovou aktivitou je streamování videí ze svého osobního, leckdy až intimního života. Navzájem si komentují často nicneříkající příspěvky a tím se baví od rána do večera.

Skupina má přes 130 tisíc členů!

O víkendu však skončila veškerá legrace, když se jedna streamující dvojice rozhodla po dosažení 300 sledujících natočit jejich orální sex. Online video je o to více zarážející, že hlavní aktérka Renata (19) jen co zdvihne hlavu z chlapcova klína, vyzývá ostatní, aby dělali to samé.

„To se stává no. To zkuste taky,“ reaguje přímo na videu půvabná brunetka poté, co si na svůj účet přečte mnoho a mnoho hanlivých komentářů.

V pozadí je slyšet třetí hlas. Mužský. Všichni se tím, co se děje, velmi baví. To však ještě netušili, co jejich zdánlivě nevinná hra vyvolá.

Byl Renatin přítel za kamerou? To není jasné.

Byl Renatin přítel za kamerou? To není jasné.

Video se okamžitě začalo šířit internetem a masově stahovat. Jeden to odeslal druhému a ten dalším deseti. Věc se dostala do rukou i známému provokativnímu youtuberovi Pstruhovi. Ten jako reakci natočil vlastní video, kde celou záležitost moralisticky okomentoval.

„Tohle je ukázka dnešní doby. Lidi jsou jí tak zblblí, že jim to přijde snad i normální. Bohužel si neuvědomují, jak se to na nich může do budoucna podepsat, protože všechno, co je na netu, tak na netu zkrátka zůstane. V těch databázích je všechno a chytří lidé jsou schopní vypátrat téměř cokoliv, co jste kdy někam uploadli. Neexistuje bezpečné místo na netu,“ uvedl Petr Jelínek alias Pstruh, který patří mezi průkopníky reakčních kanálů na české scéně.

Pstruh poukázal na nebezpečí, které dívce hrozí v budoucnu.

Pstruh poukázal na nebezpečí, které dívce hrozí v budoucnu.

„Opravdu nepochopím, že je někdo schopný tak hluboko klesnout. Dají se pochopit streamující pornoherečky, je to jejich práce, ale normální lidi? Co to mají za potřebu?“ Podivuje se.

Se stejným postojem se proti videu obořil i další youtuber Jamall Alt Tv. „Alespoň 400 z těch lidí, co jí sledovalo, byly děti, a ta holka by se nad sebou měla zamyslet. Tohle by se rozhodně nemělo opakovat,“ uvedl.

Mladou erotomanku brzy uvidíte v seriálu Ohnivý kuře.

Mladou erotomanku brzy uvidíte v seriálu Ohnivý kuře.

Mladá dívka se v pozornosti ostatních nejspíš vyžívá. Už před 7 lety si založila vlastní neúspěšný blog a začátkem března dokonce sdílela snímek z natáčení seriálu Ohnivý kuře. Tam můžete okatou brunetku vyhlížet zhruba za dva měsíce.

A co nám k tomu Renata řekla? Čtěte už zítra!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:21 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Super
  34
 • Tvl
  17
 • Haha
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  11


Komentáře