3 důvody, proč „fotrovský“ taneček prince Williama tak pobuřuje svět

 •   17:13
 • diskuse

William tančí v nočním klubu. | foto: koláž Expres

Být následníkem britského trůnu je opravdu nevděčná role. Zvlášť, když se chcete bavit jako každý jiný normální člověk. To se nepromíjí, a tak se video z nočního klubu, kde si budoucí monarcha užíval během několikadenního volna ve Švýcarsku, stalo předmětem bouřlivé diskuze nejen na ostrovech.

Britským králem ještě není, ale králem tanečního parketu určitě. Během svého pobytu ve Švýcarských Alpách princ William (34) navštívil noční klub Farinet v luxusním horském resortu Verbier, kde do pozdních nočních hodin tančil a dokonce – světe div se – pil pivo! Takový skandál se pochopitelně nemohl ututlat.William, který na pár dní opustil Kate s dětmi, aby si odpočinul s přáteli při lyžování na alpských svazích, byl ke své smůle v klubu natočen jedním z návštěvníků, který pak záznam neváhal prodat bulvárnímu serveru TMZ. Spolu s dalšími podrobnostmi se pak spustila lavina výsměchu a kritiky.

1.

Hlavní problém mají britští konzervativní občané s tím, že si pro svou krátkou dovolenou vybírá v době, kdy se další členové královské rodiny účastní tradiční oslavy Národů Commonwealthu ve Westminsterském opatství.

2.

Další provinění prince spočívá v samotném tanečním stylu. Prý tančí jak starý fotr, když se snaží rukama nadzvednout střechu. William se bavil při elektronické hudbě jako každý jiný, ale na jeho taneční kreace jsou pochopitelně úplně jiné nároky.

3.

Naprosto nepřijatelná je také společnost, ve které se princ ocitl. Kromě majitele klubu Guye Pellyho, popíjel pivo a smál se v přítomnosti australské modelky Sophie Taylor (24). Přesně té Sophie, která se nechala fotit v rouše Evině. A princ si s ní dokonce plácnul „high five“.

Je jasné, že vše je pouze nafouklá bublina, k ničemu skandálnímu ani neobvyklému na záběrech nedochází. Autor videa navíc během svého natáčení stojí vedle dívek, z nichž jedna svým pohledem dává ostentativně najevo, co si o špiclování myslí. Takový princ Harry by to ještě nedávno rozjel úplně jinak.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:13 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  10
 • Haha
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře