Meryl Streep měla proslov o Trumpovi, Mel Gibson a Vince Vaughn baví internet svou reakcí

Znuděný Mel Gibson. | foto: dailymail

Očividně ne všichni byli sobotním proslovem hollywoodské star Meryl Streep na Zlatých glóbech ohromeni. Mel Gibson a Vince Vaughn během jejího výstupu nasadili výrazy profesionálních ignorantů.

Meryl Streep na předávání ceny Zlatý glóbus rozdělila davy, když se ostře obula do budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa. Kriticky se vyjádřila především ohledně jeho hrubého chování a urážení lidí, kteří se něčím liší, například handicapovaných.Ačkoli si našla své odpůrce, během slavnostního ceremoniálu sklidila bouřlivý potlesk, ale očividně nezaujala všechny své herecké kolegy.

Vince Vaughn a Mel Gibson, kteří jsou známí tím, že zastávají přesně opačné názory (Gibson sám nemá k urážení různých menšin daleko, naposledy to byli Židé) než jejich herecká kolegyně, nasadili naprosto gumové výrazy a hleděli kamsi skrz Meryl.

Gibson navíc předvedl svou skvělou schopnost - nemrkat po nekonečně dlouhou dobu.

Jejich grimasami se nyní baví celý internet. Na sociálních sítích se vyrojila řada memů, které si z nich dělají legraci.

Kromě toho se ale objevili i takoví lidé, kteří jejich zjevnou znuděnost obdivují jako výraz nesouhlasu s výroky Meryl a tudíž jako nesporný doklad toho pravého vlastenectví.

Fotogalerie

Komentáře