Chlapecká kapela New Element válí a holky si rvou rodidla! Jenže teď mají utrum

  •   14:54
  • diskuse

Takový zájem o Vojtu se jeho dívce určitě líbit nebude. | foto: Herminapress

Tohle fanynky nejznámější české chlapecké kapely New Element opláčou. Jejich modla Vojtěch Drahokoupil jim vzal veškeré naděje. I když to manažeři podobných uskupení neradi vidí a slyší, Vojta na sebe práskl, že má oficiální partnerku.

Pokud si některá z fanynek New Elementu myslela zrovna na Vojtu Drahokoupila, má smůlu. Vojtovo srdce totiž patří mladičké tanečnici Denise Sýkorové. „Seznámili jsme se díky muzikálu Romeo a Julie, ve kterém oba dva účinkujeme, a které se nyní obnovilo v divadle Hybernie,“ svěřil se Vojta, kterému sice všichni radili, aby nešel s pravdou ven, on podle svých slov musel s pravdou ven.

Možná se nosí, že člen chlapecké kapely by neměl mít holku, ale já chci být ke svým fanynkám upřímný. Nebudu jim lhát a věřím, že mě vezmou takového, jaký jsem,“ svěřil se Drahokoupil, který je podle svých slov zamilovaný až po uši.

Otázkou ale zůstává, jaká bude reakce jeho fanynek. Jelikož v těchto dnech jde do prodeje jejich druhá deska, nemůžou si dovolit přijít o žádnou z nich.

Fotogalerie

KomentářeČerstvé zprávy

Trenduje