Kvůli výrokům o napadení žen uprchlíky musí Žilková na policii. Co ji čeká?

Veronika Žilková má teď hodně co vysvětlovat! Kvůli kontroverznímu vyjádření k uprchlíkům má dokonce opletačky s policií! | foto: Facebook, Herminapress.cz

Herečka a komunální politička Veronika Žilková sklízí, co zasela! Poté, co velmi zvláštním způsobem obhájila napadení žen uprchlíky při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem, se stala terčem kritiky. „Ta ženská se zbláznila,“ shodují se fanoušci a její slova ženou až na policii.

Fotogalerie

Herečka Veronika Žilková by si příště měla dávat větší pozor na to, co vlastně říká.

Když se v rozhovoru pro Parlamentní listy zastala uprchlíků, kteří na silvestrovských oslavách osahávali a znásilňovali evropské ženy, slovy, že je k tomu hnal pouze přirozený pud přírody, jistě musela čekat, že její názor někoho pobouří.

Že se však stane terčem nenávisti a své prohlášení bude muset vysvětlovat na policii, ale jistě nečekala.

Jedna ze skupin na sociální síti Facebook na ní totiž podala trestní oznámení.

„Paní Žilková se dle mého názoru provinila tím, že souhlasně komentovala evidentní trestnou činnost, která se odehrávala dne 31. 12. 2015 v několika evropských městech. Situaci, kdy více než 300 žen nahlásilo skupinovou krádež, sexuální obtěžování či znásilnění, okomentovala 15. 1. 2016 v rozhovoru pro server ParlamentníListy.cz,“ zní úryvek trestního oznámení, které má už od 15 ledna v rukách Policie České republiky.

Trestní oznámení, které bylo na herečku podáno.

Sama Žilková o trestním oznámení prý ale doposud nic nevěděla. Když jsme se ji pokusili několikrát kontaktovat, měla vypnutý telefon a na zprávy odmítala odpovídat.

Podle našich informací se jí ale kalamita na sociálních sítích velmi dotkla „Neví, co o ní kde koluje, a to ji velmi znervózňuje,“ řekl nám jeden z rodinných příslušníků.

Žilková by si tak příště měla opravdu dobře rozmyslet, zda je vhodné, aby se jako komunální politička a manželka Ministra obrany vyjadřovala veřejně k tak citlivé a aktuální problematice, o které zřejmě nemá úplně ucelené informace.

Ještě navíc, když je hlavním povoláním herečka a umělkyně, a tedy jedná se o osobu veřejně činnou.

Není se tak co divit, že kromě lidí, kteří aktuální dění sledují, svými výroky, mezi něž patří i ten, že si ženy za napadení mohou samy vyzývavou módou, pobouřila i ty, kteří se jí dříve zastávali.

„Veronika patřila mezi mé oblíbené herečky a bavičky. Tímto prohlášením ale u mě skončila. Je to blázen,“ zní například jeden z komentářů. Ty další se nesou v daleko ostřejším stylu.

Snad se tak z této situace herečka poučí a do budoucna bude raději volit svá veřejná prohlášení jinak. Nebo případně vůbec.

Protože to je možná to nejlepší, co může udělat.

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:51 18. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  843
 • Trapas
  177
 • Haha
  79
 • Cože
  55
 • Tvl
  47
 • Sladký
  36
Foto

W15i59l83l M54a71g40n59e42t23o

"Podle našich informací se jí ale kalamita na sociálních sítích velmi dotkla „Neví, co o ní kde koluje, a to ji velmi znervózňuje,“ řekl nám jeden z rodinných příslušníků." ji se dotkla nejaka jeji kalamita??? zajimave....ale ze se ji nedotlo to co sama rekla...aby se ji jednou nedotknul jeji soused kdyz na nej pujdou pudy..a pak jeho manzelka kdyz to zjisti...krava vylizana..Zilkova..bylo by fajn kdyby Zilkova politiku radej opustila a sla radej do klastera spytovat svedomi a kat se ze svych hrichu

E94u89g41e10n76e D60e89l63a61c83r75o60i74x

Jiřina Benešová: a okrádání obětí (skoro se zdá, že šlo hlavně o to, všechny byly okradeny, některé navíc sexuálně obtěžovány) souvisí s "nadržeností" prosím jak?

Jinak teda i když pominu absurditu výroků p. Žilkové, tak prohlásit, že "nejedna evropská žena bude sexuální touhu směrovat k novým "samcům", to je zkrátka nechutné...od matky dětí, dámy v letech a manželky ministra by člověk snad čekal trochu úroveň, ne projev hodný obecní rajdy

R38a18d91k67a M93i46n93a51ř69í60k48o56v97á

Pro Jiřna Benešová,ale pokud je někdo veřejně známý jako např .Veronika žilková, tak prostě musí vážit slova a musí mluvit tak,aby se to nedalo napadnout.je rozdíl,co a jak se napíše,to by snad paní žilkoáv jako známá herečka měla vědět a taky se podle toho chovat.Ted trochu mimo,já si jen odškrtávám umělce a připadám si jako kdysi v 68,ale to jsem ještě nebyla na světě.Takže začnu Donutil,žilková,kdo dál se přidá kromě politiků do party?jsem docela zvědavá.

J94i47ř38i87n80a B62e72n84e64š56o29v23á

Odpověď Starému Velrybárovi a Marice Božíkové: Nenapsala jsem, že obtěžování žen migranty schvaluji a že to je v pořádku. Napsala jsem, že se to dalo čekat, když se přivalí hordy mladých můžů, bez inteligence a slušného vychování. Myslím, že je na vině kancléřka Merkelová, a to jsem do příspěvku napsala, tím, že tyto muže vyzvala, že budou přijati. Přečtěte si prosím můj příspěvek pozorněji. Stejně tak to asi myslela paní Žilková. Taková je realita, hormony chtějí své.Čerstvé zprávy

Trenduje

Najdete na iDNES.cz