Vytočila ho SMS, tak omylem urazil známou na Facebooku. Měla narozeniny

  •   16:00
  • diskuse

Asi dostala smsku určenou pro někoho jiného...ups. | foto: Profimedia.cz

Také vám leží v žaludku, když vám telefonují obchodníci nebo přijde SMS zpráva s tou zaručeně nejlepší nabídkou? Pak jste na tom podobně jako Brit John H. Behrle. Jenže on si kvůli své averzi a nepozornosti zadělal na kolosální trapas.

Když Johnovi pípnula esemeska a on po rozkliknutí uviděl automaticky generovanou zprávu, rozhodl se impulzivně zareagovat. Evidentně představou svého jména v databázi nějaké obchodní společnosti nebyl potěšen a obratem odepsal: „Přestaň mi textovat, nedám ti ani hovno.“Když si ulevil, vrátil se zpátky k původní činnosti. Jenže o něco později mu s hrůzou došlo, že udělal pěkný přešlap! Zprávu sice vygeneroval automat, jenže se jednalo o výzvu, aby textovkou jako první pogratuloval své známé April Orcutt. Té se pochopitelně Johnova zpráva objevila na Timeline Facebooku.

„Promiň, ale cože?,“ reagovala nepříjemně překvapená April, které tohle přání poněkud vyvedlo z míry. John se nakonec své nepozornosti zasmál a sdílel humornou příhodu na Twitteru s komentářem: „Teď už budu nejspíš číst zprávy pečlivěji.“

Fotogalerie


Komentáře