Smrtonosná čokoláda: Ruska spadla do kotle na míchání, zbyly z ní jen nohy!

  •   17:17
  • diskuse

Mladá Ruska nalezla smrt v míchacím kotli na čokoládu. | foto: koláž Expres

Zaměstnankyně ruské čokoládovny Světlana Roslinová (24) zemřela tragicky a zvlášť brutálním způsobem. V práci ztratila rovnováhu a spadla rovnou do kotle se sladkou pochoutkou. Míchací mechanismus uvnitř ji rozemlel na kousky. Z matky dvou dětí zbyly jen její nohy.

Světlana Roslinová měla práci, kterou jí jistě nejedna přítelkyně záviděla - pracovala totiž ve velké továrně na čokoládu nedaleko Moskvy. Oblíbená sladká lahůdka se ale čtyřiadvacetileté Rusce stala osudnou.Ze Světlany prý vcelku zbyly jenom nohy.

Žena totiž spadla do jednoho z míchacích kotlů a mechanismus uvnitř ji doslova rozemlel. Podle lokálních médií z ní vcelku zbyly jenom nohy.

Vyšetřovatelé nyní řeší dvě verze, jak Světlana do kádě spadla. Jedna říká, že žena měla v ruce mobil, který jí vyklouzl z ruky. Když se ho pokusila zachránit a sáhla po něm, ztratila rovnováhu a přepadla.

Jiné zdroje ale uvádějí, že žena zrovna do kotle přisypávala přísady. Světlana po sobě nechala manžela Vladimíra a dvě děti, kterým podle ruských médií není víc, než 5 let.

Fotogalerie

Komentáře