Řepka se už zabydlel u Kristelové. Takhle se dělí o její prťavý balkónek

  •   15:59
  • diskuse

Tomáš Řepka na balkóně Kateřiny Kristelové. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Kateřina Kristelová sice ještě před časem tvrdila, že s Tomášem Řepkou se do společného bydlení nehrnou, protože si chtějí užívat počáteční zamilovanost, situace ji ale - jak se zdá - donutila změnit názor. Podle snímků, které má Expres.cz k dispozici, se exfotbalista u blonďaté modelky již pořádně zabydlel.

Jak jsme koncem minulého týdne informovali, Tomáš Řepka zůstal bez střechy nad hlavou. Poté, co dlouhé měsíce nehradil zálohy na elektřinu a plyn černošické vily, kterou obýval, nechala ho dnes již jeho exmanželka Vlaďka Erbová z domu vykázat.Přestože Tomáš Řepka zjištěné informace vyvrací, z námi pořízených snímků je zřejmé, že v černošické vile, kterou pořizoval společně s modelkou Vlaďkou Erbovou a chtěli tam společně zestárnout, nebydlí.

Po návratu z dovolené v Turecku, kterou mu měla jako překvapení pořídit zamilovaná Kateřina Kristelová, se totiž nevrátil zpátky do Černošic, ale na Hostivař, kde si moderátorka před několika měsíci i s dcerkou Claudií pronajala byt.

Podle našich informací nešlo rozhodně o výjimečnou situaci, u Kristelové prý přespává velmi často. Jelikož ale údajně své nové lásce o své životní situaci ještě neřekl, když není u ní, přespává prý, u koho se dá. Toto má trvat již déle než měsíc.

K vystěhování z vily totiž mělo dojít údajně začátkem dubna.

Fotogalerie

Komentáře