Patricie Solaříková: Co si myslí o vdavkách a o svém příteli?

  •   17:18
  • diskuse

Patricie Solaříková uvažuje o svatbě a dětech. | foto: Instagram/Herminapress

Herečka z Ulice Patricie Solaříková promluvila po půl roční známosti o svatbě a miminku. Chystá se do toho s bubeníkem kapely Eddie Stoilow praštit?

Patricie Solaříková prožívá asi jedno z nejšťastnějších období v životě. Zhubla totiž 8 kilo a daří se jí jak v profesním, tak osobním životě. Debutuje na divadelních prknech a navíc září po boku fešného bubeníka Martina Fryčáka.Zatímco minulé léto se jí blýskalo na sňatek s jejím bývalým dlouholetým partnerem Alešem, dnes už mluví o svatbě s Fryčákem.

Patricie s bývalým přítelem Alešem.

Patricie s bývalým přítelem Alešem.

„Faktem je, že je nám spolu parádně a co se týče svatby, to se musíte zeptat Marka. Podle mě to patří mezi chlapské role a aktivitu by měl, ovšem ne teď, vyvinout on. Půl roku naší známosti zase není tak dlouhá doba, abychom se hnali na radnici. Pořád se ještě poznáváme a necháváme tomu volný průběh. Co se má stát, stane se a jestli za rok, dva nebo dřív či později není důležité,“ přiznala herečka, která očividně bere jejich lásku opravdu vážně.

A aby také ne. Ačkoliv vypadá Patricie stále jako mláďátko, má nejvyšší čas o svatbě při nejmenším uvažovat. A nejen o ní. Přemýšlí také o potomcích?

Solaříkové by mateřství slušelo. Je krásná i bez make upu a profi stylingu.

Solaříkové by mateřství slušelo. Je krásná i bez make upu a profi stylingu.

„Jistě, chtěla bych dítě, nebo děti, ale opět říkám, ne teď hned. A navíc, já jsem takový ten staromódní konzervativní typ, takže nejdřív svatba a potom ratolesti. Nechci žít donekonečna s partnerem, jak se říká, na psí knížku nebo na hromádce, to není nic pro mě.“

Solaříková chodí s Fryčákem už několik měsíců.

Solaříková chodí s Fryčákem už několik měsíců.

Jedno je jisté. Pokud se rozhoupe její nový partner, Patricie je očividně dalšímu kroku v blízké budoucnosti otevřená. Tak snad seriálovým divákům Ulice neuteče příliš brzo, jako například Míša Doubravová, která opustila Ulici před několika měsíci kvůli těhotenství.

Fotogalerie

Komentáře