Poslanci Černochovi někdo poslal obálku s bílým práškem. Posypala se jím manželka!

Poslanec Úsvitu Marek Černoch se mezi Němci těší největší oblibě a respektu. hovořil dokonce i na výroční demonstraci PEGIDY. | foto: reprofoto vlasteneckenoviny.cz

V domě předsedy poslaneckého klubu Úsvit-Národní Koalice Marka Černocha v Hostivici u Prahy v úterý večer zasahovala záchranka, hasiči a policie. Důvodem byla neadresovaná obálka, kterou někdo vhodil do poštovní schránky, načež ji otevřela jeho manželka a vysypal se na ni neznámý bílý prášek.

„Přišla obálka s nějakým bílým práškem a dostalo se to manželce na ruku,“ řekl Parlamentním listům Marek Černoch, v jehož domě ve Vodňanské ulici zasahovaly všechny složky IZS.

Obálka byla neadresovaná a nebyla doručena Českou poštou, tudíž ji Černochovi musel někdo vhodit do schránky osobně. Když obálku pak objevila jeho manželka, bez váhání ji otevřela.

Chemici obálku krátce nato zajistili a neznámá látka byla odeslána na rozbor. „Uvidíme zítra, zatím se podle záchranářů nezdá, že by šlo o něco vážného,“ dodal poslanec.

Proč by někdo rodinu poslance chtěl tímto způsobem ohrozit, netuší. „Jediné, co mě napadá, je moje aktivita v politice proti migraci,“ míní Černoch.

Fotogalerie

KomentářeČerstvé zprávy

Trenduje