Noid vzpomíná na rozvod s Lucií Bílou: Pořád jsme na sebe jenom štěkali

Václav Noid Bárta o rozvodu s Lucii Bílou. | foto: Herminapress

Václav Noid Bárta neprožívá momentálně nejšťastnější období svého života. Před časem jej opustila manželka Gábina, se kterou momentálně vede mediální válku. Nejde ale o zpěvákův první drsný rozvod. Noid se nám totiž přiznal, že ani rozchod s Lucii Bílou nebyl hladký.

Když se v roce 2008 těsně před premiérou muzikálu Carmen provalilo, že je manželství Václava Noid Bárty a Lucie Bílé v troskách, oba jednohlasně tvrdili, že se rozešli jako kamarádi. Po letech se ale ukazuje, že realita byla úplně jiná.My jsme spolu tehdy vycházeli, ale jenom v rámci práce. Nikdo z nás nedal výpověď, teda já jsem nedostal výpověď, ale bylo to těžké. Zpočátku jsme po sobě dost štěkali, ale to nás během chvilky přešlo,“ říká Noid s tím, že když se rozchází lidi, kteří se mají rádi, není to nikdy lehké.

My jsme to ale zvládli. Nyní spolu máme vynikající vztah. Máme za sebou mnoho společných úspěchů, ona je skvělá. Máme se rádi a už nás nikdy nic nerozdělí,“ uzavřel Noid, který tak nyní musí doufat, že podobně to dopadne i s Gábinou Dvořákovou.

S tou ho totiž pojí dcerka Terezka a dobré vztahy by jim oběma ulehčily život.

Fotogalerie

Komentáře