Ministryně školství ukázala dceru. Malá Valachová je stejná copatá cácorka

  •   17:45
  • diskuse

Na finále ankety Zlatý Ámos se ukázala i ministryně školství s dcerou. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Ministryně školství Kateřina Valachová zažívá krušné období. Musí řešit šikanu učitelů na školách a problémy kolem inkluzivního vzdělávání. V pátek se ale účastnila poněkud příjemnější události, vyhlašovala vítěze ankety o nejoblíbenějšího učitele. Na finále vzala s sebou i dcerku.

Copatá ministryně školství Kateřina Valachová v pátek předala korunu Zlatému Ámosovi roku 2016 a na finále si s sebou vzala mladší ze svých dvou dcer.

Malá Petruška, které se objevila ve společnosti poprvé, svou maminku rozhodně nezapře. Je jí neuvěřitelně podobná. Dokonce měla i oblíbený účes paní ministryně - cop.

Kateřina Valachová s dcerou Petruškou zamávaly fotografovi Expresu.

Kateřina Valachová s dcerou Petruškou zamávaly fotografovi Expresu.

„Vzala jsem s sebou dceru, protože nejen učitelé a žáci, ale i rodiče a děti mají být parťáci. Školy budou dobré, jen když v tom budeme všichni společně,“ odůvodnila ministryně školství to, že si s sebou na předávání cen pro nejoblíbenějšího učitele vzala svou ratolest.

Kateřina Valachová, která má doma ještě jednu dceru - svou jmenovkyni - korunovala učitele chemie a přírodopisu ze Základní školy 5. května ve Dvoře Králové nad Labem. Stal se už třiadvacátým Zlatým Ámosem.

Fotogalerie


J29a34n P67r14o31c96h86a14z94k29a

Líbí se mi, jak je "betálně" oblečený pán, který stojí vpravo na pódiu. Rifle a pomačkané sako, boty do terénu, košile na ležérní rozhalenku. To "betální" používala naše sousedka - uklízečka v Brně, která rifle a sako bez kravaty považovala za TOP oblačení do společnosti.

T27o90m98á33š K16r98m23í82č83e65k

Jsem zvědav, zda dcera bude chodit do nějaké silně inkludované školy, či zda ji dá do soukromé, dle vzoru své stranické kolegyně paní Buzkové, která hrdinně, také jako ministryně školství, brojila proti všem typům soukromých škol a přitom své vlastní děti do těch ošklivých elitářských soukromých škol poslala. Snad by se jí na to novináři místo těch milých otázek mohli zeptat.Čerstvé zprávy

Najdete na iDNES.cz