Hranolky z Mekáče na pranýři: Fast food nás šidí! vztekají se zákazníci

Mekáč a Big Mac, to kdysi bývalo jen za odměnu. | foto: Profimedia.cz

Vlnu nevole na internetu způsobily skandálně malé porce „velkých“ hranolků, které nejprofláklejší řetězec s rychlým občerstvením často prodává. Na Twitteru se začaly šířit fotografie ošizených zákazníků a poloprázdných papírových obalů...

Již několik set uživatelů se zapojilo do debaty, proč od McDonald’s nedostanou to, za co si zaplatili. Tedy velkou porci hranolek. „Objednal jsem si velké hrany a tohle jsem dostal. A to se děje pokaždé,“ zlobí se Marcus Hernandez pod fotografií s produktem označeným známým M.Nespokojenci nepochází jen z jedné země, jak by se mohlo zdát. Příspěvky s obrázky postují lidé z Velké Británie, USA, Kanady, ale třeba také z Indie.

„Za tohle jsem zaplatil? Tohle fakt není cool,“ píše zákazník z Texasu. A také tady nechybí přiložený důkaz v podobě zpola prázdné krabičky. Někteří se domnívají, že je to výsledkem jakéhosi interního pokynu řetězce.

Že by na takové levné věci chtěli šetřit, to zástupci McDonald’s odmítají. Poprask na sociálních sítích je prý mrzí.

„Krabička by měla být jen o něco méně naplněná, než po okraj. Zákaznický servis a zážitek je jednou z našich hlavních priorit a jsme vždy zklamaní, když slyšíme, že naše jídlo nesplňuje očekávání zákazníka a naše vysoké standardy,“ tvrdí oslovený mluvčí fast foodu. A co vaše velké hranolky, bývají vždy plné?

Fotogalerie

Komentáře