Majitel kaplického zverimexu vrací úder: Je to kampaň a řeší ji už policie!

  •   20:25
  • diskuse
Jako blesk z čistého nebe se na českém Facebooku zjevilo video, které ukazuje smutnou čivavu v kaplickém zverimexu. Autorku nahrávky zaplavila doslova vlna reakcí. Někteří jí vyjádřili podporu, ale najdou se i tací, kteří jí za odvahu vyhrožují. Mezi ně údajně patří i manželský pár, jenž vlastní kaplický zoo shop. Redakci Expres.cz se podařilo s aktéry bobtnajícího konfliktu spojit. Skončí celá věc před soudem?

Záběry z kaplického zverimexu zveřejnila na svém Facebooku paní Mia Zimmerman. Podle ní personál drží trápící se štěňata za sklem a snaží se je prodat za sedm tisíc korun!Autorka otřesného videa upozornila také na to, že sténání štěňat je slyšet až na ulici. S touto verzí ale absolutně nesouhlasí manželský pár, který vlastní výše zmíněný krámek.

„Milá slečna proti nám udělala jakousi kampaň. Celou věc jsme oznámili na policii a poté paní Mia vše smazala. Už to asi svědčí o tom, že paní Mia nemá čisté svědomí a není to tak, jak ona prezentuje. Dnes nás navštívila paní z ligy na ochranu zvířat a nestačila se divit, že je vše jinak,“ sdělila Expresu paní Faktorová, která s manželem vlastní kaplický zverimex.

Autorka videa Mia Zimmerman se zase svěřila, že ode dne, kdy zveřejnila děsivou videonahrávku, dostává jednu výhrůžnou zprávu za druhou. „Píše mi sestra majitele zverimexu i jeho žena. Informují mne o tom, že na mne podají trestné oznámení a že budu litovat toho, že jsem o nich takto informovala,“ přiznává Expresu žena, která videa ze svého Facebooku raději rychle smazala.

„Výhrůžné zprávy dostávám ale i od jiných lidí. Naštěstí ale stále převládají pozitivní reakce,“ říká Mia Zimmerman, která už kontaktovala několik právníků pro případ, že by celá věc skončila před soudem.

Fotogalerie

Komentáře