Překvapení pro silnou základnu fanoušků Lucky Vondráčkové: Dostala práci v Kanadě. Skončí v Česku?

Lucie Vondráčková dostala pracovní nabídku v Kanadě. Znamená to snad, že se do Česka už nikdy nevrátí? | foto: Facebook, Profimedia.cz

Fanoušci Lucie Vondráčkové (36) mají pádný důvod k obavám. Poté, co zpěvačka na udílení cen Český Slavík přiznala, že by si dokázala představit život pouze v Kanadě, se v zasněžené zemi upsala. Stala se jednou z hlavních hvězd romantické komedie The Perfect Kiss.

Ještě nedávno si všichni mysleli, že se Lucie Vondráčková věnuje za oceánem dětem a je pro místní zcela neznámá. Jak se ale podle nejnovějších informací ukázalo, není tomu tak.Vondráčkové si totiž všimli kanadští filmaři a obsadili ji do jedné z hlavních rolí romantické komedie The Perfect Kiss.

Informaci přinesl správce jejího fanklubu Petr Mráček. „Lucka do Nového roku vstupuje pracovně. V Kanadě začala natáčet vánoční romantickou komedii The Perfect Kiss, kde ji uvidíme samozřejmě v hlavní roli,“ uvedl na stránkách.

Zpěvačka se tak za oceánem může věnovat práci, kterou tolik miluje. Herectví pro ní bylo vždy její obrovskou vášní a koníčkem, v němž se chtěla rozvíjet.

Když tu natáčela, vzala si nejmladšího syna s sebou. Byla však velmi ztrhaná.

Když tu natáčela, vzala si nejmladšího syna s sebou. Byla však velmi ztrhaná.

Možnost, kterou dostala v zahraničí, ji tak bezesporu musela velmi potěšit. Ještě, když jí může usnadnit život.

Donedávna totiž za prací Lucie dojížděla do Česka a musela být bez svých dětí i manžela po několik týdnů. Takto zůstane rodina pohromadě a zpěvačka uspokojí své kariérní touhy.

Pokud se tedy v zahraničí zalíbí, bude na čase se ptát, zda ji do Česka ještě něco potáhne. Za poslední roky sem totiž jezdila jen kvůli natáčení nebo udílení cen Český Slavík.

Fotogalerie

Komentáře