Libor Bouček o Karlu Gottovi. Občas si zavoláme a řešíme spolu věci

Koncertem provázel Libor Bouček. | foto: Martin Polák

V posledních měsících se stal jeho stínem, kdekoliv se objevil Karel Gott, nesměl tam chybět ani Libor Bouček. I proto jsme se oblíbeného moderátora zeptali, jaký je Mistr v soukromí. A Bouček nešetřil superlativy!

Důvěru Karla Gotta si získával postupně, nyní ale patří mezi jeho nejbližší spolupracovníky. Je to pocta, že mě Karel Gott volá a důvěřuje mi. Považuji to za jeden ze svých nejvýraznějších pracovch úspěchů. Strašně si toho vážím,“ svěřil se Expres.cz Bouček, který prozradil, jak si Gottovu důvěru získal.Od roku 2010 se každoročně podílím na tvorbě Slavíků, ať už jako scenárista, nebo moderátor. Tudíž jsme se tam s Karlem od toho roku 2010 potkávali a myslím si, že se mu to vždy líbilo a díky tomu to vzniklo. A jelikož jsem se nyní spolupodílel na jeho comebackových koncertech v Malostranské besedě a v Hybernii, tak to pokračuje dál,“ vysvětlil Bouček, kterého prý jenom samotné sledování Gotta při práci inspiruje.

On vždy myslí na posluchače, na toho konkrétního diváka. To je pro něj nejdůležitější, na což lidi často zapomínají. Karel nikdy nemyslí jen na sebe. Vše chystá do detailu a je vždy neuvěřitelně připravený, chodí na všechny zkoušky, což je obdivuhodné. A v soukromí je neuvěřitelně vtipný. Je to studnice stovek pravdivých historek. Je to náš jediný zpěvák, kterému se povedlo dobýt celý svět,“ říká Libor.

Gotta si Bouček dokonce získal natolik, že nahradil Mistrova letitého rádce Karla Šípa. To nám Libor nepřímo i potvrdil. Nejsem si jistý, jestli Karlovi psal proslovy Karel Šíp, protože sám Karel Gott je vtipný. Akorát si myslím, že vždy chce být připravený, tak to chce vždy s někým zkonzultovat. Já také své texty čtu svému včeti, které to musí protrpět.“

Když jsme se jej zeptali, zda se s ním tedy Karel Gott radí, jeho odpověď nepřekvapila.Občas si zavoláme a řekneme si pár věcí,“ uzavřel Bouček, který je v očích Karla Gotta privilegovaný.

Fotogalerie

Komentáře