Alexander Bellu komentuje bizarní přednášku o KLDR: Soudruhu, raději se přestěhujte!

  •   22:40
  • diskuse

Alexander Bellu ostře zkritizoval přednášky vedené KSČM, které pojednávaly o KLDR. | foto: Facebook

Bizarní beseda, která se ve čtvrtek odehrála na pražském Žižkově, na internetu rozohnila už mnoho lidí. Jedním z nich je například zastupitel hlavního města Prahy Alexander Bellu. Ten nejspíše jako většina lidí nemůže pochopit, jak mohli soudruzi z KSČM během diskuse básnit o Severní Koreji, kde vládne drsný diktátorský režim.

Vrahounský diktátor Kim Čong-un je „drahý a vážený vůdce“ a politika KLDR je plná míru. Takovéto perly zazněly na čtvrteční besedě, kterou pořádal Obvodní výbor KSČM Praha 3.Přednáškou provázeli soudruzi Milan Krajča a Lukáš Vrobel, kteří svými „hláškami“ o mírumilovném vůdci baví celý internet. Někteří jsou ale z prapodivné besedy poměrně vyděšení.

Na svém Facebooku na bizarní situaci z minulého týdne zareagoval například zastupitel hlavního města Prahy Alexander Bellu.

„Když se soudruhovi Vrobelovi Severní Korea tak líbí, tak by se do ní mohl přestěhovat a nestrašit u nás na Žižkově,“ píše třicetiletý člen ODS na svém Facebooku.

Bellu dále varuje, že Lukáš Vrobel není jen tak obyčejný pomatenec. Jedná se totiž o poměrně významného komunistu. „Tenhle pán zasedá v celopražském vedení KSČM,“ upozorňuje rodák z města Tempio Pausania na Sardinii.

Chápe tohle někdo?

Chápe tohle někdo?

Diskuse na pražském Žižkově si už v minulosti všiml politolog Matěj Trávníček. „To říkám pořád, že na Žižkově lejou lidem něco do vody,“ napsal s humorem na svůj Facebook.

Na celou přednášku o Severní Koreji se můžete podívat v následujícím videu:

Fotogalerie

Komentáře