Karla Gotta ve vážném stavu převezli do nemocnice. Slavíka ihned operovali

Karel Gott byl ve vážném stavu náhle převezen do nemocnice. Tam se podrobil čtvrté operaci břicha v řadě. | foto: Profimedia.cz

Karel Gott musel být ve vážném stavu náhle převezen do nemocnice. Jednačtyřicetinásobný zlatý slavík se podrobil za krátkou dobu již třetí operaci břicha a čtvrté operaci za poslední rok a půl. Kdyby k ní nedošlo, byl by Gott ohrožen na životě. Nyní je jeho stav stabilizován.

Hudební legendu Karla Gotta v posledních měsících sužují zdravotní problémy. Sedmasedmdesátiletý mnohonásobný zlatý slavík nejprve bojoval s rakovinou mízních uzlin, nad kterou zvítězil. Nyní byl náhle převezen do nemocnice s komplikacemi v oblasti břicha.Jak informoval server Blesk.cz, Gott byl ve vážném stavu hospitalizován a okamžitě operován. Informaci potvrdila jeho mluvčí Aneta Stolzová. „V pondělí byl Karel Gott operován pro akutní střevní neprůchodnost z důvodu srůstu,“ uvedla Stolzová.

Kdyby lékaři včas nezasáhli, mohlo by u Gotta dojít k protržení střev a hrozilo by i vykrvácení. Naštěstí byli doktoři pohotoví a nejznámější český zpěvák je nyní již mimo ohrožení života, byť stále pobývá v nemocnici. „Pan Gott je po operaci v pořádku. V příštích dnech ho čeká klidový režim,“ sdělila Gottova mluvčí.

Karlu Gottovi přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat na koncertní pódia.

Fotogalerie


Komentáře