Kdo bude outsiderem StarDance? Kupodivu ta, která má šanci na výhru!

Jana Plodková a Michal Padevět. | foto: Facebook

Již za několik týdnů začne nemilosrdný boj o titul krále či královny letošní řady taneční show StarDance a oči všech nejsou upřené na případného vítěze, ale prvního vypadnuvšího. Většinou to bývá ten nejméně známý a kupodivu by to letos mohla být držitelka sošky Českého lva Jana Plodková. Proč? Hned vysvětlíme!

Nyní si budeme chvilku protiřečit. Jana Plodková má všechny předpoklady k tomu, aby Stardance vyhrála. Je krásná, milá, pohybově nadaná a ambiciozní. A v ideálním světě, kde by šlo o talent a píli, by se přinejhorším dostala do finálové trojice.

Poslední ročník taneční show ale ukázal, že o talentu Stardance moc není.

Nejdůležitější je, aby diváci věděli, komu ten svůj drahocenný hlas posílají. A zde Jana Plodková za svými soupeři na plné čáře pokulhává. Přestože jde o držitelku Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Protektor, běžný divák si ji jenom těžko vybaví.

Důkazem toho jsou i udivené statusy diváků Stardance k videu z prvního tréninku Jany Plodkové.

Která to je? Neznám,“ napsala například Tetrazona Capoeta a Michaela Ritková-Koudelková se k ní přidala. A Plodkovou neznají ani další diváci.

Když to je na některé z davu těžký kalibr. Většina se chytí, až když řeknu, že hrála Čárkovanou ve Vratných láhvích. Ale výborná je i v divadle Na zábradlí,“ napsala Aknel Šocová, která trefila hřebíček na hlavičku.

Přestože Jana Plodková patří k našim nejtalentovanějším herečkám, není výrazná. A nejen to! Možná je to náhoda, možná úmysl, ale většina filmů, ve kterých hraje, je jenom pro úzký okruh diváků.

Typově srovnat bychom ji mohli s Jitkou Schneiderovou, která měla nakročeno v loňském StarDance k vítězství, jenomže Jitku zná mnohem širší publikum například z Pojišťovny štěstí, Letiště, veleúspěšných Přešlapů nebo seriálu Přístav.

Plodková se v seriálech, oblíbené to zábavě českých domácností, objevuje také, ale nemá za sebou takovou televizní pecku, která by ji pravidelně dostávala do domovů obyčejných diváků.

FotogalerieKomentářeČerstvé zprávy