Hůlka opustil jevanskou noru a ukázal údajně ztracenou medaili: Kvůli ní mě chtěli zastřelit!

 •   16:31
 • diskuse
Daniel Hůlka se bojí o holý život. Zpěvák, který v pátek 28. října přijal od prezidenta republiky Miloše Zemana medaili Za zásluhy, se musí potýkat s výhrůžkami smrti.

Daniel Hůlka se rozhodl v pondělí uspořádat tiskovou konferenci, aby před novináři kromě jiného vyvrátil některé spekulace, které kolovaly na internetu a objevily se i v tisku. Například deník Blesk vydal zprávu, že zpěvák na recepci u prezidenta Zemana ztratil medaili.„Není to pravda, stalo se pouze to, že když jsem odcházel z Hradu, ukládal jsem vyznamenání do pouzdra a při tom mi upadlo. Jeden z přítomných redaktorů jej zvedl a podal mi ho,“ sdělil na tiskovce. Hůlka rovněž vyvrátil spekulaci Blesku, že se celý víkend „schovával před světem“. Podle jeho slov byl doma a ocenění oslavil s několika přáteli v jevanské restauraci.

Hůlka si také postěžoval, že kvůli vyznamenání od Zemana dostává výhrůžky. „Vyhrožovali mi smrtí. A nebylo to jenom jednou. Tyto zprávy mi chodily na facebooku a stálo v nich, že jsem mrtvý muž, že jsem skončil a že mě zastřelí,“ sdělil nám zpěvák, podle kterého byly všechny vzkazy plné sprostých slov.

I když mu je vyhrožováno kvůli jeho blízkým vazbám k prezidentu republiky, rozhodl se, že to neoznámí. „Neřeším to. Myslím si, že to bylo v afektu. Odpouštím i těmto lidem. Stejně jako těm, co mi psali ty sprosté zprávy. Podle mě to plyne z hysterie, která v současné době panuje ve společnosti. Podle mě to tak snad nemysleli,“ doufá zpěvák, který se musel potýkat i s nenávistnými vzkazy od kolegů z branže.

„Někteří z nich mi to nebyli schopni říct do oči a psali mi strašně ošklivé a zlé zprávy. Pár z nich mi do očí řeklo, že se mnou nesouhlasí, protože se jim to nelíbí, ale že to pro ně není důvod, aby mě přestali mít rádi, natož mě začali nenávidět. A podle mě by takto měla fungovat demokracie. Přece nemůžeme mít všichni rádi jednoho člověka,uzavřel prohlášení o vyznamenání a dál informoval o připravovanému koncertu k příležitosti jeho 25 let na hudební scéně.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:31 28. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  25
 • Haha
  18
 • Tvl
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  12


Komentáře