Gangster požádal ženu o ruku, když ho zatýkali. Z dojemné chvíle vzplál i gril

  •   17:54
  • diskuse

Brandon se rozhodl Leandrii vyznat lásku v nečekaném okamžiku. | foto: reprofoto YouTube

Velmi neobvyklá scéna se odehrála v americké Oklahomě, v Muskogee. To když přijela policie zatknout gangstera Brandona Thompsona. Bylo to na Den nezávislosti a ten den slavil pětatřicáté narozeniny. A právě ten den se rozhodl požádat snoubenku o ruku.

Policejní kamera zachytila veškeré dění na příjezdové cestě před Thopsonovým domem. Rodina ten den slavila na zahradě a grilovala.Brandon se příjezdu policie nijak nedivil a zatčení se nebránil. Měl na krku několik zločinů a pár dní nazpátek se vrátil domů poté, kdy byl již unaven z útěku před policií.

Ve chvíli, kdy mu policie nasadila pouta před očima přítelkyně, dvou dětí, matky a sestry, rozhodl se po roce soužití požádat přítelkyni Leandrii Keithovou o ruku. To všechny přítomné překvapilo. „Miluji tě, staneš se mou ženou?” poklekl před svou vyvolenou muž.

Policisté se uvolili Brandonovi sejmout ještě na chvíli pouta, aby mohl Leandrii navléci snubní prsten. Byl to takový doják, až v pozadí vzplál gril velkým plamenem, protože všichni zapomněli na pečící se maso. Brandon uvedl, že chce svůj život změnit a postarat se, aby děti nevyrůstaly bez otce. Druhý den byl propuštěn na kauci a čeká ho soud.

Komentáře