Miss Kratochvílová přiznala: Manžel se dívá po jiných!

  •   0:01
  • diskuse

Gábina s manželem Filipem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Modelka Gábina Lašková (dříve Kratochvílová) se objevila v Karlových Varech se svým mužem. Na filmy ani večírek ale nedošlo. Pár zamířil přímo na přehlídku Beaty Rajské a krásná modelka přiznala, že kdyby na place nebyly hezké ženy, její drahý ani nepřijde!

Modelka Gábina Lašková patří k nejkrásnějším ženám v Česku, přesto se její manžel Filip rád podívá po jiných. Jak sama moderátorka televize Prima přiznala, kdyby na přehlídce Beaty Rajské nebyly pěkné modelky, zřejmě by ani nedorazili.„Já jsem ho uchlácholila tím, že se podívá na pěkné holky,“ smála se drobná brunetka, která s tím nemá žádný problém. „No já doufám, že se podívá,“ žertovala s absolutním klidem.

Modelka má totiž naprosto idylické manželství a pevný vztah, který vydržel i velký mediální tlak během soutěže Česká Miss. Pár si důvěřuje, je trpělivý, a jak sama modelka říká, nic neřeší.

Dokonce ani potomky. „Miminko určitě chceme, ale necháváme to na přírodě,“ naznačila s tím, že se už nijak nehlídají a nechávají celou věc náhodě.

Zkrátka děj se vůle boží!

Fotogalerie

Komentáře