Návrat šílených klaunů: Mladík v masce oloupil ženu na Sokolovsku

  •   17:10
  • diskuse

Česko šokoval další útok šíleného klauna. | foto: Profimedia.cz

To tu dlouho nebylo. Šílení lidé v masce klauna už zase terorizují Českou republiku. Nový případ hlásí sokolovští kriminalisté, kteří zahájili trestní stíhání mladistvého, který v převleku přepadl a oloupil místní ženu.

Epidemie živých hororových klaunů v ulicích začala minulý rok. Nepochopitelná vlna šílených útoků v maskách odstartovala podle dostupných informací ve městě Green Bay v americkém státě Wisconsin.Na začátku srpna 2016 zde svědci spatřili klauna, jak si vykračuje ulicemi s černými balónky. Jiní lidé zase mluvili o tom, že se klaun v Jižní Karolíně pokusil nalákat děti do lesa. Netrvalo dlouho a tento nešvar se rozmohl i do Evropy, s několika klauny jsme měli nepříjemnou zkušenost i v České republice.

Zdálo se, že toto šílenství už je pasé, ale sokolovští kriminalisté oznámili velmi nepříjemnou informaci, 10. května totiž místní ženu přepadl muž v kostýmu klauna.

Šílenec s gumovou maskou přistoupil k čtyřiapadesátileté ženě podle serveru Týdeník Policie zezadu a snažil se jí vytrhnout kabelku z ruky. Statečná žena s klaunem chvíli bojovala, ale neúspěšně.

Muž přestrojený za klauna ženě kabelku odcizil a z místa utekl. Z peněženky měl vzít peníze a poté se snažil kabelky zbavit. Za loupež může být mladistvý potrestán odnětím svobody až na pět let.

Fotogalerie


Komentáře