Imagine Dragons si získali celou Ostravu: Skákali do davu, objímali fanoušky!

  •   12:25
  • diskuse

Imagine Dragons odpálili show v Ostravě. | foto: iDNESProfimedia.cz

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava nasadil laťku opravdu velmi vysoko. A může za to především americká kapela Imagine Dragons, ta si získala celou Ostravu. Monstrózní show, kterou provedl neuvěřitelně pozitivní frontman Dan Reynolds, byla čistá, upřímná a plná pokory.

Americká skupina Imagine Dragons na Colours of Ostrava předvedla opravdu nevídanou show. Ačkoli umělcům z Las Vegas od začátku nepřálo a během cesty do Prahy přišli o svá zavazadla a frontman kapely dokonce i o hlas, večer se nakonec zapsal do historie tohoto festivalu a zaručeně bude jedním z nejprobíranějších.,,Nejdříve se nám ztratily kufry, poté jsem se začal cítit špatně. Přišel jsem o hlas. Chtěl jsem tohle vystoupení zrušit, ale doktor, který za mnou přišel, mě přesvědčil, abych to nedělal. Teď jsem moc rád, že k tomu nedošlo,” řekl hned na úvod Reynolds, který díky upřímnosti sklidil hned na začátku bouřlivý potlesk.

A opravdu dobře udělal. Přestože by na první hodiny v Česku zřejmě nejraději zapomněl, na závěr odcházel s upřímnou radostí a neuvěřitelnou energií stejně jako návštěvníci tohoto půlnočního vystoupení.

Koncert byl opravdu nevídaný. Kapela hned na začátku nasadila laťku opravdu vysoko, když začala hned jedním z největších hitů Thunder, který momentálně ovládá hitparády všech světových rádií. Mimo ty nejznámější pecky však Reynolds ukázal svůj neuvěřitelný hlasový rozsah například v písni Forever Young nebo Song 2 od Blur.

Imagine Dragons předvedli neuvěřitelnou show v Ostravě.

Imagine Dragons předvedli neuvěřitelnou show v Ostravě.

Kromě svého čistého hlasu ale překvapil především svou otevřeností, pokorou a neuvěřitelně přátelskou povahou. Když jedna z fanynek zvedla transparent s nápisem ,,Hug“ (objetí, pozn. red.), Reynolds vzal ceduli do ruky, zvedl ji, lehl si na pódium a přitáhl se k fanynce, kterou opravdu srdečně objal.

Publikum si zkrátka získal během několika minut a moment, kdy si vybral náhodného mládence z davu a nechal ho si užít několik minut slávy, byl zkrátka třešničkou na dortu.

,,Poprosím kameramana, aby zabral jednoho z vás. Prosím, zaberte někoho z davu,” vyžádal si Reynolds. Jakmile kameraman zaměřil mladíka, Dan ho vyzval, ať si s ním přijde zatančit na pódium a užít si show.

Oba poté skočili do publika a Reynolds dokonce několik minut zpíval mezi lidmi, kteří se s ním v rytmu známé skladby Song 2 houpali ze strany na stranu. Kapela dojala, bavila a dala do svého vystoupení opravdu vše. A když už vypadalo, že je konec, po hlasitém burcování fanoušků se přiběhli rozloučit posledními dvěma skladbami, kterými celý večer doslova vytáhli ke hvězdám.

Tuto laťku zkrátka jen tak někdo nepřekoná.

Fotogalerie

Komentáře