Bláznivá matka Agáta dovoluje synovi brutální hry. Psychologové jsou proti

  •   5:00
  • diskuse

Momentálně se o něj stará Agáta sama. Pomáhá jí manžel Jakub Prachař. | foto: Profimedia.czProfimedia.cz

Modelka Agáta Prachařová (31) nikdy nedbala na pravidla, co se ale týče výchovy syna Kryšpína, snažila se být vždy vzornou matkou. Teď se však ukázalo, že její syn hraje brutální hry pro dospělé, které jsou dětem přísně zakázané!

Modelka Agáta Prachařová je od narození rebelkou. Nerespektuje pravidla a nic si nedělá ani z veřejné kritiky.Když čekala svého prvního syna, spustil se kolem ní pořádný cirkus, Agáta totiž i přes těhotenství chodila do klubů a nebála se pozřít ani alkohol.

Řádění sice nakonec po porodu ustalo, ale rebelkou modelka zůstává nadále. Ač svému synovi vymýšlí neustálé aktivity venku, bere ho do přírody nebo na různé výlety, ve špatném počasí mu zapíná herní konzoli.

Na tom by zřejmě nebylo nic tak špatného, kdyby však synovi nepouštěla hry, které jsou dětem a mladistvým do osmnácti let zakázány.

#playstation #konec #uzobadva #

Fotka zveřejněná uživatelem Agata Hanychova (@agatahanychova),

Na své sociální síti se totiž pochlubila fotografií, na níž pětiletý Kryšpín a její manžel Jakub Prachař hrají známou hru Mafie III., kde je hlavní zábavou zabíjení lidí a plnění mafiánských úkolů.

Možná, že by Agáta mohla začít některé zákazy respektovat. Brutální počítačové hry totiž nemají podle psychologů na vývoj dítěte zrovna ten nejlepší dopad.

FotogalerieKomentáře

Čerstvé zprávy