Těhotná Prachařová o nevěře: Ten chlap mě dohnal k psychologům, s manželem jsme si dali pauzu

Agáta Prachařová přišla na rozhovor do pořadu Telebrity, který vysílá internetová televize Playtvak.cz. | foto: Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Nikomu nedala rozhovor, ale nám ano. Agáta Prachařová otevřeně promluvila o mediálně propírané nevěře s mladým fotografem a údajně plánovaném těhotenství s Jakubem Prachařem.

Agáta Prachařová na tom není psychicky v pořádku a v posledních dnech musela podle svých slov vyhledat i pomoc psychologa. Za vším stojí prý pomluvy, které šíří fotograf Dereck Hard, se kterým se Prachařová sice zná, popírá ale, že by s ním udržovala milostný poměr.Co ale nepopírá je její těhotenství. V exkluzivním rozhovoru pro pořad Telebrity promluvila, jak je to s jejím požehnaným stavem.

Miminko jsme počali v Dominikánské republice. Bylo plánované. Těším se a doufám, že bude vše v pořádku,“ svěřila se Prachařová, které se moderátorka Markéta Křivánková zeptala, zda se těší i její manžel, o kterém je známo, že děti moc rád nemá.

Doufám, že Kuba už má rád děti, protože se to naučil na mém synovi. Bude to pro něj šok, že malé děti v noci nespí, protože on přišel ke staršímu Kryšpínovi, ale myslím, že to zvládne. Také se těší,“ prozradila modelka, která musela odpovědět i na dotazy, které se týkaly jejího údajného poměru s Dereckem Hardem.

Není to tak. Toho fotografa znám, ale k tomuto tématu se nebudu vyjadřovat. Já jsem skončila v psychologickém ošetření a řekli mi, že vzhledem ke svému stavu se nesmím rozčilovat. Nebudu se na toto téma bavit,“ sdělila Prachařová s tím, že pomoc vyhledala poté, co se zhroutila a uvědomila si, že situaci sama nezvládne vyřešit.

Prachařová poprvé dokonce i přiznala, že Jakub několik posledních dní netrávil doma. Není to ale proto, že by se rozešli, ale důvodem má být nemoc. „Já s Kryšpínem jsme byli nemocní a on pořád točí a těžko by to od nás mohl chytit, takže byl na horách,“ vysvětlila Prachařová, která závěrem dodala, že si každý občas potřebuje odfrknout.

Agáta také přiznala, že kvůli údajné nevěře jsou s manželem Jakubem pod mediálním tlakem. Zároveň dodala, že její manželství to neohrozí. „Myslím, že se na mě vytáhne ještě tisíce mužů, ale my to s manželem ustojíme.

Přestože je modelka teprve v druhém měsíci těhotenství, prozradila pohlaví miminka. A to pouhou dedukcí. „Pohlaví miminka ještě neznám, ale jelikož jsem ošklivá, takže to bude holka. Holčičku bych si moc přála. Její jméno zatím neprozradím,“ ukončila Agáta.

Fotogalerie

Komentáře