Monika Absolonová zaútočila na Vondráčkovou: Nejhorší je poslouchat Lucku naživo!

Monika Absolonové se opřela do Lucky Vondráčkové. | foto: iDNES.cz

Zatracená rivalita! Monika Absolonová se nelichotivě vyjádřila o pěveckých schopnostech Lucie Vondráčkové. Prý neumí zpívat naživo. Kde se mezi zpěvačkami vzala taková nenávist?

Že se někteří čeští zpěváci a především zpěvačky nemají příliš v lásce a závidí si úspěch, to tak nějak tušíme. Málokdy se ale stane, že to někdo z nich dá veřejně najevo. Jako v případě Moniky Absolonové, které na facebooku sepsula svou kolegyni Lucii Vondráčkovou.

Vše začalo facebookovým statusem známé bulvární novinářky, která se na svém veřejném profilu napsala, že raději poslouchá Terezu Kerndlovou než Lucii Vondráčkovou.

Krátce na to se pod jejím příspěvkem objevil jedovatý komentář Moniky Absolonové, která na sociální síti vystupuje pod jménem Monika Růžena. „Ještě horší by bylo poslouchat LV live,“ napsala a přidala řadu emotikonů.

Poslouchat naživo Lucku Vondráčkovou je podle Absolonové hrůza.

Pod její zlou větičkou se ihned rozjela diskuze a Monika pak ještě jednou reagovala na nesouhlasný komentář slovy, že raději bude poslouchat krásnou Terezu Kerndlovou a řadu dalších zpěvaček. Ale Lucie Vondráčkové mezi ně nepatří.

Fotogalerie

Na dotaz, proč se do kolegyně tak pustila, se ohradila, že jde o její osobní názor, který přidala do soukromého rozhovoru.

Pak ale nechápeme, proč ho napsala ke zcela veřejně viditelném příspěvku. „Proti Lucce nic nemám. Ale nemyslím si, že patří ke zpěvačkám, které vynikají svým zpěvem,“ dodala ještě.

Říkáme si ale, že špetka nepřátelství tam přeci jenom bude. Co za ním vězí? Že by šlo o obyčejnou závist?

Třeba Monika závidí Lucce úspěšnějšího partnera? Vondráčková žije s hráčem NHL Tomášem Plekancem v Kanadě, kdežto Absolonová skončila s kladenským útočníkem Tomášem Hornou.

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 9. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  345
 • Cože
  89
 • Super
  88
 • Haha
  66
 • Tvl
  66
 • Sladký
  38

P37e73t82r P47a45r16k33e50r

Pokouší se dělat tři věci najednou. Zpívat, tancovat a hrát, ale v jednom je horší jak v druhém. Nic neumí pořádně. JKdyž ji náhodou dávají v televizi okamžitě přepínáme. Nikdo z mých kamarádů a známých ji nemá rád, tak opravdu nevím kde bere tolik fanoušků. Beztak si hlasy posílá sama. Ještě že letos zrušili to týtý. Tak má aspoň tato rádoby zpěvačka, ani to nemůžu napsat spíše mečící .... po ptákách.

P37e20t85r P85a27r84k16e60r

Lucie Vondráčková je absolutně nejhorší česká zpěvačka. Slyšel jsem ji zpívat naživo tak vím, že má kupu falešných tónů. Nechápu jak může mít tolik slavíků. Jo vlastně chápu, ono to bude z toho, že těží převážně z kariéry a slávy své slavné tety- Heleny.

No a co se týče toho, že je doktorka tak dovolte abych se zasmál- doktorka kulturních studií nebo čeho že ona je. největší blbost. Je blbá ani francouzsky pořádně neumí, slyšel jsem ji mluvit.

S84t35a50n96i42s92l21a53v35a Š22i34m59k56o66v67a

pi. Lucie Vondráčková je mistr ve svém oboru jak ve zpěvu ,tanečním umění a co více umí komunikovat na scéně , jeviště, televize, zkratka velice vysoký profesionál to pi.Absolonová nikdy nebude!:-)

V10l86a41s21t60a Ž85e45m83b15e78r24y

Monika svým opravdu trapným výpadem jen neuvěřitelně odhalila svou úroveň domovnice. Ona sama by měla o zpěvu pomlčet, v hlasu má nepříjemnou mečivost, která je opravdu k nevydržení, není žádná excelentní zpěvačka, naopak.Dokonce ani nemá žádný vlastní repertoár, zpívá jen vlastně ukradené písně někoho jiného, muzikálové věci nejsou její, ty zpívají další a další , ona nemá jedinou vlastní hitovku.To bude asi to hlavní, co ji žere. Ale že se takhle odhalí, tu svou bezmocnou nenávist, to je fakt s podivem.;-)Čerstvé zprávy

Najdete na iDNES.cz